| fatatafrumoasa24 a întrebat:

Buna, vorbesc cu un băiat de vreo 2 luni, el se ferește foarte mult sa nu afle nimeni ca vorbește cu mine fiindcă,, nu vrea probleme,, il cred, el este major si eu minoră, in fine. Acum câteva zile ne-am văzut, nu m-a întrebat daca sunt bine sau daca am mâncat, pur si simplu mi-a zis ca se bucură sa mă vadă si sa il iau in brate, l-am luat si a început sa ma sărute si sa îmi pună mâna pe părțile intime. Mai târziu el voia sa o facem iar eu i-am zis ok si am făcut-o, cand a bagat-o i-am zis ca ma doare si s-a oprit. Am mai stat ce am mai stat si am plecat acasa, in ziua aia mi-a vorbit frumos dar ziua următoare i-am dat mesaj si nu mi-a mai răspuns. A vrut doar sa ma folosească, asa-i?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ce varsta ai? Dar el?

| ania a răspuns:

Da. Dacă se ferește sa știe cineva înseamnă că nu vrea sa își asume nici o responsabilitate. Mai bine raga- te lui Dumnezeu sa te ajute sa găsești persoana cu care El știe ca e potrivita sa te căsătorești.

| mihai69 a răspuns:

Ai ghicit.
Caută să nu mai ai vreo legătură cu el, sau cu vreunul care-i seamănă cât de puțin.

| fatatafrumoasa24 explică (pentru mihai69):

Faza ce-a mai proastă e ca trebuie sa il sun sa imi aduca sutienul!?

| Marius22222222222 a răspuns (pentru fatatafrumoasa24):

Poți vb in privat? doar doua secunde

| Marius22222222222 a răspuns (pentru fatatafrumoasa24):

Dă-l naibii de sutien

| mihai69 a răspuns (pentru fatatafrumoasa24):

Îți fac eu cadou unul, numai să nu mai vorbești cu el!

| Marius22222222222 a răspuns:

Gunoaie ale societății sa moara familia mea. poate da Dumnezeu și găsește vreo una cu vreo boala sa i se întoarcă ce ți-a făcut tie

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Ți a vorbit frumos și a făcut toate astea pentru ca și a dorit o aventura și cum este mai ușor să profite de una fără experienta și minora na, altfel își găsea una de vârsta lui, dar alea de vârsta lui îl ignora laughing și săracul ducea lipsa
Acum greseala ta este ca i ai permis sa facă mai mult, un sărut era suficient, trebuia sa fugi de când și a permis cu nesimțire sa te atingă ca un disperat pervers.
Și acum logic ca nu răspunde, crezi ca mai însemni ceva?
Ai fost bună cât ai fost ca și a văzut interesul= ma scârbesc astfeli de tipi + faptul ca să nu afle nimeni, vorbeați doar de 2 luni și ați ajuns acolo, e cam dubios.
Tu le ai plăcut și când placi devii probabil mai naiva și ca și persoana, însă este o lectie învățată să eviți astfel de oameni, nu le da totul din " prima".
Acuma dacă este destul de matur sa îți răspundă ca să lămuriți totul, bine, dacă nu block.

| Robert2526 a răspuns:

Da, a vrut doar sa faca sex cu tine si atat, probabil se ferea pentru ca are deja o iubita. Dar nu-i nimic, tu nu ai gresit cu nimic, ai fost deschisa si ai facut tot ce a tinut de tine. Invata ceva din asta, nu fii suparata si mergi mai departe. Din pacate, maturizarea si experienta vin doar din astfel de intamplari. Capul sus! Data viitoare o sa fie mai bine

| orailibrail a răspuns:

De ce sa se multumeasca sa o fava cu tine doar o singura data? Tu fiind virgina?
De ce nu ar face-o cu tine cel putin o luna? Sa se bucure cel putin se 3-4 ori pana te dezvirgineaza complet?
Si sa te initieze in a obtine si tu placere totala (orgasm) in timpul sexului

| Marius22222222222 a răspuns (pentru orailibrail):

Auzi altul ..ba voi auziți că fata e minora? ce orgasm visați? ce sex o lună de zile?