| Krpsuu a întrebat:

Buna:*
As vrea si eu sa va spun ceva.Eu am cunoscut un baiat acum 3 ani si ceva.De cand ne-am vazut ne placem reciproc foarte mult.La inceput umblam amandoi, dupa aceea el si-a facut prietena si nu prea am mai vorbit.Cand am vazut ca nu ma mai baga in seama, nici eu nu i-am mai dat atentie.Si dupa 2 luni tot el imi dadea msg ca de ce nu am mai vorbit cu el.Noi incepusem sa vorbim ca frate-sora. Vorbim despre orice.Nu ne e rusine unul de altul.Vara trecuta nu avea iubita.Si intr-o seara s-a intamplat sa ma sarute.Ee,de atunci umbla dupa mine. El acum are iubita de 4 luni si tot vine la mine.Ieri,dupa 2 sapatamani de cand nu ne-am mai vazut si nu am mai vorbit pentru ca ne certaseram destul de rau, ne-am vazut la ziua unei prietene.Si a fost frumos. A dansat cu mine, m-a luat in brate, cand a venit tortul ne-am tinut de mana. A fost foarte frumos.Si dupa ce am plecat, am mai stat putin cu el pe scara si ne-am sarutat. L-am intrebat daca i-a fost dor de mine, el zicea ca da. L-am intrebat cat de mult, el mi-a zis: "Cam atat de mult" si m-a sarutat muultlaughing

Si nu stiu ce sa cred. E cu prietena lui si vine la mine.Si nu inteleg de ce.thinking

Cine imi da si mie un sfat ceva? Ce sa cred din partea lui? Ce sa inteleg?
Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| ema69 a răspuns:

Daca iti place sa fie si al tau si al alteia, e treaba ta, dar eu una nu ti-as recomanda.Nu ai nici un avantaj din chestia asta, decat de suferit mai tarziu.Intreaba-l pe el ce are de gand sa faca si daca zice ca te vrea pe tine,atunci sa renunte la cealalta,iar daca nu e dispus sa o faca, lasa-l sa se duca linistit, ca nu e de tine.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Are capul in nori, nu stie cu cine vrea sa ramana (ii place sa umble cu mai multe fete).

| Castiel a răspuns:

Cam ce zice iceman

| Johnny_3797 a răspuns:

El poate va iubieste pe amindou si nu stie pe cine sa alege.Cel mai bine este sa vorbesi cu el si sa-l intrebi daca veti fi impreuna sau nu daca nu atunci tu nu el dar tu iti pierzi timpu, mai ales daca nu va rusinati sa vorbiti despre orice happy

| SpecialGirl a răspuns:

E cam nehotarat sau poate vrea sa fie cu amandoua. Ar fii mai bine daca ai vorbii cu el si l`ai intreba despre iubita lui.

| effect a răspuns:

Eu zic sa vorbesti serios cu el si sa l rogi sa se hotarasca
Pentru ca nu poate umbla intre doua barci :-)
Daca iti place si tie de el si ai vrea sa incepi o relatie cu el, spune i asta lui si vedeti cum faceti
Dar nu mai accepta el sa aiba prietena si sa vina la tine sa te pupe
Ca nici tie nu ti ar place sa fii prietena lui si sa se duca el la alta :-)
Punete si in situatia ei :-)
Deci cel mai bine e sa vorbesti cu el!

| Aly359 a răspuns:

El te place/iubeste ( depinde cum vrei sa o iei ) pe tine nu pe prietena lui. Si-a facut prietena ca sa nu se simta singur cand nu il mai bagai in seama. Eu zic sa mai vorbiti si sa hotarati daca ramaneti doar prieteni sau el se desparte si va fi cu tine. Nu stiu ce sa iti zic mai mult dar daca faci ce ti-am zis se vor schimba multe ai sa vezi kiss love struck