| anonim_4396 a întrebat:

Am fost cu un tip 3 saptamani de zile pe care nu prea l-am cunoscut att de bine, dar in ciuda acestui fapt ne intelgeam super bine! imi facea complimente, ma alinta, imi vorbea super frumos. M-am despartit de el pentru ca tineam la fostul meu iubit foarte mult si el stia ca fostul iubit venea dupa mine, ma cauta tot timpul cand eram cu el dar nu i-am acceptat avansuri nimic.Acum sunt singura de aproximativ o luna, am suferit foarte mult din cauza fostului iubit.Acum am vrut sa ma impac cu cel care am fost 3 saptamani, am fost foarte directa si i-am sp tot ce simt pentru el si ca as vrea sa-mi mai acorde o sansa pentru ca am nevoie de el: e asa cum mi-am dorit eusigh insa de fiecare evita acest subiect, imi spune ca ii este mai bine fara prietena.Nu prea ne intalnim nici la scoala deoarece el invata la parter ew la etajul 2... Ce pot face sa-i recastig increderea? imi doresc foarte mult sa ma impac cu el, simt nevoia asta sa fiu cu el doarece stiu ca va fi ca un pansament pentru rana pe care o am in sufletsad astept raspunsurile voastre:-

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pai draga mea, l-ai ranit si asta nu se uita. Si apoi chiar daca ai vrut sa te impaci cu el, cine crezi tu ca se simte bine stiind ca este vioara a 2-a? El este inca elegant, iti spun sincer eu nici nu te-as mai fi bagat in seama sau mai rau, as fi incercat din toate puterile sa te fac sa te indragostesti de mine si apoi ti-as fi dat papucii doar ca sa ma razbun. O sa ma intrebi pentru ce sa ma razbun...si anume pentru faptul ca desi erai cu mine, l-ai considerat mai bun pe cel din trecut.

Răspuns utilizator avertizat
| bulgaras_3493 a răspuns:

Te duci la parter.il ei frumos de mana.si vorbesti fff sincer cu el, spune-i ca iti pare rau de ceea ce ai facut. zi ca ai facut o alegerea grsita, spune-i ca il placi.si la sfarsit sarutal. daca iti va raspunde e ok. daca nu uita-l si data viitoare gandeste-te de 2 ori inainte de a luat o hotarare.
bafta :*

| deea_3488 a răspuns:

Pai am gresit stiu, dar acum regretcrying(MULT!

| deea_3488 a răspuns:

laughing)am 17 anibatting eyelashes ca sa iti para raw de un lucru nu trebuie sa fii neaparat my micalaughing))

| madalin_9655 a răspuns:

Sc dar cati ani ai