| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problemacrying acum 2 zile am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu si azi mi-a curs sange din vagin.nu ma doare, ma simt normal.menstruatia nu poate sa fie pentru ca acum 1 saptamana am terminat.sa ma ajute cineva va rog!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Te ajuta doar ginecologul si repede. Pari a avea un polip de endometru sau de col uterin, adica o tumora benigna care a sangerat la traumatizare. Sau poate fi o rama pe col. Oricum e foarte important sa te duci chiar maine la ginecolog. Nu amana nici o clipa, sub nici un motiv.

| JustMeFlory a răspuns:

Ai facut sex neprotejat? Daca da, ar fi cazul sa astepti cateva zile si sa iti faci un test de sarcina cu urina de dimineata. Poate fi si o dereglare, si eu mai patesc, oricum daca problema persista fa un control mai amanuntit.

| ddeala a răspuns:

Aaaaa...si inca ceva:nu curge continuu, vreau sa zic... e pauza de cateva ore intre acele picaturi.

| ddeala a răspuns:

Era protejat.