| Nikcoletta a întrebat:

Am fost de revelion la un coleg şi acolo era un baiat draguț (
nu am vorbit cu el).
Colegul meu mi-a spus ca nu-l cunoaste pentru ca prietenii lui l-au invitat.
Am intrat pe Facebook şi am urmarit listele de prieteni a acelor baieți, dar nu l-am gasit.
Acum mă tot gandesc
cum sa-l gasesc? pe cine sa intreb? Nu vreau sa aud vorbe despre mine

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi cine era proprietarul casei unde sa petrecut revelionul, intrebi cine e asa se afla - el i-a invitat

| AnemonaP a răspuns:

Colegul tau sa întrebe prietenii care l-au invitat. Simplu.

| Goete a răspuns:

Facebook e pentru batrani, incearca TikTok, Instagram

| Lukasssz a răspuns:

Nu il mai cauti, daca ii placea de tine iti spunea.

| Valentina8 a răspuns:

Spune-i prietenului tau sa-ti faca o favoare si sa intrebe el pe ceilalti baieti despre acel baiat ca "era misto" asa ca-l intereseaza

| ivees a răspuns:

Încearcă să-l cauți și prin pozele prietenilor colegului tău, poate este etichetat și el in poze. Dacă nu-l găsești nici așa, încearcă să intrebi pe cineva de el. Nu ai de ce sa îți auzi vorbe, nu dai la nimeni in cap pentru o simpla întrebare.