| FataTPUpunctRo a întrebat:

happy alta problema ca baietii(plz aveti rabdare sa cititi).
Deci Marti am vazut un baiat super dragut.happy. Dupa aceea l-am cautat in toata scoala, l-am gasit dar nu am schimbat nici 2 vorbe cu el, cand treceam pe hol el se juca ca niste baieti iar cand am trecut pe langa el. nu stiu cum sa va spun n-am mai simtit niciodata asa ceva.Deci el era in fata tocului de la usa iar eu treceam, si nu stiu cum s-a facut de ne-am privit unul in ochii celuilalt, ma rusinasem toata dar nu puteam sa nu ma uit in ochii lui, mi s-a parut o ETERNITATE cand l-am privit. Dupa aceea a sunat clopotelu si a intervenit un baiat sa mearga la clasa. DIN Nou nu am putut schimba nici 2 vorbe. A doua zi am facut tot posibilul si i-am gasit clasa. Eu fiind la etajul 1 iar el la 2 ma duceam in fiecare pauza sa vad daca a venit un coleg de la b. g. shappy... in a treia pauzaa cand ma duceam la baie. el vorbea cu niste baieti si din nou am trecut pe langa el iar el vazandu-ma s-a intors dupa mine.eu m-am uitat doar un pic la el deoarece imi era rusine.In pauza urmatoare baiatul de care am scris in intrebarea precedenta mi-a spus daca imi place de un baiat de la a 8(X). eu i-am zis ca da, iar el s-a dus imediat la 2 sa vorbeasca cu baiatu'aceasta daca ii place de mine.acolo mai era o fata care o cunoastea pe baiatul de care am vorbit in intrebarea precedenta.Baiatul din intrebarea precedenta a vorbit cu fata sa ma cupleze cu elhappy Eu auzind am fugit imediat la mine in clasa Baiatul acesta de care imi place mult le-a luat pe 2 prietene de ale mele si le-a intrebat daca il plac si de ce ne ducem in fiecare pauza dupa el(De fapt nu ne duceam dupa el dar cu ocazia aceasta il vedeam si pe el). Colegele mele i-au zis ca nu. Azi fata aceea cu care a vorbit colegul meu mi-a zis ca daca il plac eu i-am zis ca da. Iar ea mi-a spus ca i-a cazut usa pe picior si sa duc repede la el, eu nu am vrut deoarece am crezut ca mintea pentru ca la ei la clasa nu era usa dar ea l-a adus pe el la mine (el nu stiind unde il duce) iar el cand m-a vazut i-a zis fetei"Hai fa ce *** mea, lasa-ma in pace"straight faceoh go on

Nu ma asteptam ca baiatul din intr precedenta sa facca asa ceva pentru minehappy mai ales ca el personal la dus la mine pe baiatul acesta la clasa si l-a intrebat daca ma placee iar el i-a zis" Daca stiam nici numai veneam"

Baiatul din intrebarea precedenta si toti din clasa lui vor sa ne faca un cuplu dar el nu vrea. Colegul meu mi-a spus ca a vorbit cu fata aceasta si ca o sa vorbeasca ea cu el sa ma cuplez ca el.

Problema e: El e 8. eu ce o sa fac? mai ales ca scoala e pe sfarsitee
Si de ce se comporta asa chiar nu ma placE? Si m-am indragostit doar eu de el?sadChiar nu stiu ce sa mai zic
INFORMATIE DE ULTIMA ORAlaughing: Colegul meu a intrat pe mess si mi-a zis ca a vorbit cu el daca vrea sa fie cu mine iar el i-a zis ca se mai gandeste ca sunt prea mica. ASTA SA fi fost problema pentru care se comporta sa?happy
Dau Fundaa si multumesc celor care au avut rabdare sa citeascahappy

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
E posibil. Mai este si problema ca probabil nu te cunoaste. Ar trebuii sa discuti, sa te imprietenesti cu el inainte de a-i cere sa aveti o relatie. In loc sa tot alerge sa va cupleze, mai bine v-ar duce unu la altu si v-ar ajuta sa va imprieteniti. Normal ca daca nu te cunoaste nu vrea sa fie cu tine [o stiu din propria experienta].
E posibil sa te creada imatura pentru el, dar tu trebuie sa-i dovedesti ca nu esti deloc asa!
O zi buna si succes!

| FataTPUpunctRo explică:

Buna!happy Am aflat acum ca colegu' meu a vorbit cu el si l-a intrebat daca vrea sa fie cu mine. iar el a zis ca se mai gandeste pentru ca sunt prea micahappy Oare Problema aceasta sa fi fost pentru care se comporta asA?

| DyDy_3450 a răspuns:

Eu zic ca este o scuza faza cu "e prea mica" dar tu, atunci cand te-ai uitata in ochii lui pentru prima data ce ai vazut? de obicei vezi daca te place...depinde in ce mod te priveste :ex.rece, caldutz cu dragoste sau simpatie>>parerea mea este ca baitu' sa simtit oarecum penibil>>j faza cu e prea mik a fost o scuza parerea mea.happy sper ca ti-am fost de ajutor.kiss

| madylynatha a răspuns:

Mie mi-a placut de un baiat sad ma ignora toatal si cand ma vede se intoarce inapoi sau se uita in sus nu vrea sa vorbeasca cu mine sad dar o prietena de-a mea e in clasa cu el l-a intrebat daca vrea sa fie cu mine iar el nu a zis nimic si a ras a doau zi l-am vazut in pauza si a dat peste mine adica ne-am cicnit eram cu niste colege si virbeam si nu la`m obervat si a cazut peste mine si mi-a zis ca sunt impiedecat ca toate ca el sa impiedecat eu ce ar trebui sa fac sadsadsad

| Schrotter54321 a răspuns:

In primul rand nu-ti mai pierde timpul cu o persoana asa de rautacioasa si daca te atasezi prea mult de el o sa suferi rau din dragoste!sad crede-ma am patit-o pe pielea meacrying

| Levington a răspuns:

Doar baiatul ala e in scoala aia? Esti inca mica, ai timp de baieti... deschide bine ochii! Cauta sa fii cu baiatul ala care se inroseste cand te vede, nu ala care nu da doi bani pe tine!

| rebecca_3825 a răspuns:

Sa nu te lasi asa cu una cu doua sa faci rost de nr lui de tel sau de adfdreasa de email si in vacaaaaaaaaanta s avb cu el

| danutza29 a răspuns:

Aratai cat de cool, draguta si amuzanta.Aratai personalitatea ta si daca el tot asa de indiferent ramane inseamna ca nu te merita... si mie imi place de un baiat dar eu vb cu el am fost la el acas la surorile lui si etc dar nu si-a dat seama ca-l plac dar eu il beskkk mult!