| clauuuu a întrebat:

Am fost impreuna acum un an (ne-am despartit pentru. ca l-am inselat). Acum ne-am impacat, a fost perfect. Dar in ultimele zile e distant cu mine...si vorbeste in sec, nu imi spune ca ma iubeste... Ce sa fac? Il ador!

2 răspunsuri:
| CrySsa_4535 a răspuns:

Poate ca e distant cu tine fiindca si-a amintit ce i-ai facut. nu pot sa inteleg cum poti adora un om dar sa il si inseli. incearca sa discuti cu el fiindca daca ai fost 1 an de zile impreuna presupun ca il cunosti indeajuns incat sa stii cum sa porti o discutie cu el serioasa, sincera. numai daca vorbesti cu el vei afla ce se petrece.
sau uneori unii baieti cand au orgoliu ranit ca in cazul lui, fiindca l-ai inselat, incearca sa se " Razbune", platindu-ti cu aceeasi moneda. oricum tu cred ca il cunosti mai bine incat sa stii ce fel de persoana e.

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Probabil ca se razbuna. ceea ce e o mare tampenie.incearca sa discuti cu el.