| newname a întrebat:

Am fost impreuna cu o fata 9 luni am iubit-o enorm neam inceput viata sexuala impreuna ea spunindumi cai virgina si am facut-o impreuna eu nu aveam experienta in viata sexuala si a mai trecut vreo luna si ceva si m-a parasit pentru ca mi-a spus ca nu ma mai ibeste si nu mai tine la mine dupa vreo 2 saptamini ne-am impacat ca am insistat si n-am mai continuat mult si m-a parasit din nou si dupa aceasta au inceput sa easa si vorbele despre trecutul ei ca a avut relatii sexuale si cu alti baieti eu oricum n-am crezut dar ca imi dovediau ca asa a fost si de atuncichind am aflat in seara ceia mi s-a dus doata dispozitia si am venit acasa nu imi puteam gasea locul ce credeti sa fac?

Răspuns Câştigător
| john92 a răspuns:

Parintii teau invatat sa spui in todeauna adevarul asa ca fa in felul urmator cum iti spun eu si o sa vezi ca o sa-ti fie mai usor daca te intreaba cineva daca ai f**** spui ca da si daca te intreaba daca a fost virgina spui ca nu si o sa vezica ea pentru baieti va fi o jucarie sexuala daca are prieten acum sa stii ca nu-i pe mult timp pina ce va afla si el adevarul si o va f**** si el si o sai dea papuci si o sa vedem cum se va simti ea atunci chind va fi parasita si folsita o sai intoarca spatele si tu vei avea doua drumuri de urmat so accepti inapoi sau sai intorci spatele asta tu decizi gata ea este o fata de jucat tine minte spui numai adevarul despre ea nu nega ca a fost virgina spui totul cum este si vom vedea cu se va simti chind va fi vorbita pe la spate si toti baetii o vor socoate de o c**** daca vrei sa vb da-mi idul tau prin msj si vb privat

8 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Eu cred ca nu ai satisfacut-o si de asta te-a parasit.Probabil nu va potriviti la pat.pa

| mdany a răspuns:

Daca ai aflat ca deja a avut experiente cu muulti baieti.Hm... nu vad de ce sa te mai tii dupa ea, o data ce te-a lasat pentru. altu.Crezi ca mai vrea sa se intoarca la tine?!

| Acvila a răspuns:

In primul rand ar fi bine sa inveti sa scrii, iar in al doilea... da-o mah dreacu!

| GirlyBrunette a răspuns:

Mai daca erai primul nu te parasea si nu iti spunea ca nu te iubeste las-o in pace si vezi-ti de treba ta daca ar vrea sa se impace vreo data cu tine nu accepta nu si-a gasit prost sunt fel si fel de fete nu trebuie sa gasesti o tarfa ca sa fie bine;-) cauta o fata care sa te iubeasca si lasa ca nu se termina cu ea viata poti si fara eahappy las-o in durerea ei ca nu te meritakiss pup funda

| Alexutzu_8327 a răspuns:

Uito frate...nu te merita ea shia atins scopul:sa faca sex cu tine
uh chiar ai iubito dar daca si ea te iubea crezi ca se mai despartea de tine?

| dudutm a răspuns:

Next?
Nu merita sa suferi pentru ea.

| vssmm a răspuns:

Uite frate, ia-o si f****... cu capu de toti peretii!

| ZORRA a răspuns:

O fata daca e virgina si el la fel ea il iubeste pe el fff mult si al tine din cate ai zis ca te-a dat ea papuci nu a fost virgina si a vrut doar o aventura.si nu merita sa suferi pentru ea.Ca ea se gaseste la orice colt.iti vei gasi fata perfecta. Aaa si inca ceva nu mai pune suflet repede intr-o relatie.asa sunt eu pun repede suflet si dupa aia tot eu am de suferit.si acum el chiar nu merita sa pun suflet. ca la mine e cam asa cine trebuie nu pun iar cine nu trebuie pun x(. succes sper sa treci peste toate astea cu bine :*