| BAIATUL a întrebat:

Am fost impreuna cu o fata care ma palcea pentru ca de fiecare data cand ma intalnema cu ea si ii zicema buna imi raspundea si imi zambea intr-un anume fel ceea ce nu facea cu altii.Am fost cu ea 3 zile timp in care ne-am intalnit decat 1 data si ea mi-a zis dupa ceste 3 zile ca ar fi bine sa stam o vreme despartiti. Dar eu cred ca s-a suparat pe mine pentru ca nu ii dadeam atentie de exemplu m-a sunat odata si i-am zis ca scuze nu pot sa vorbesc acum cu tine ca sunt cu baietii la o bere si etc.De cand nu mai sunt cu ea ma priveste altfel adica sta foarte serioasa si se uita fix in ochii mei...Acum ea este impreuna cu un (prieten) de-al meu si odata eram afara doar eu si (cosmin)ea a trecut prin fata mea s-a dus la el si l-a sarutat. Oare de ce se saruta in preajma mea sa ma faca gelos si sa imi arate ce am pierdut sau poate il palce mai mult pe el? VA ROG FARA RASPUNSURI STUPIDE SI FARA MISTO FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Barbiiie95 a răspuns:

Parerea mea e ca vrea sa iti arate ce ai pierdut si sa te faca gelos.Eu cred ca fata asta inca mai simte ceva pentru tine.Stii unele fete dupa ce se despart de x se "baga" cu y si incearca sa il faca gelos pe x. Posibil sa il placa si pe prietenul tau, dar eu cred ca e mai bine sa fi sincer cu ea sa fi direct sa ii spui ce simti si ca iti pare rau ca nu ai fost atent cu ea.Ai putea sa ii oferi o mica atentie sa incerci sa ii faci o scurta poezioara o strofa si tot e bun si sa ii cumperi o jucarie de plus. Sper ca te-am putut ajura.Multa bafta.

3 răspunsuri:
| BAIATUL explică:

Scuzati-ma dar am dat funda celui mai bun raspuns considerat de mine multumesc tutoror pentru ca mi-ati dat cate un sfat.

| BiscuuBaii a răspuns:

Probabil ca ea vroia mai multa atentie...Iar fetelor nu le place sa li se raspunda ca "scuze nu pot sa vorbesc acum" si in primul` rand nu ne place sa ni se inchida telefonul in nas. Unele fete fac orice ca sa pe candva gelos. Probabil ca este cu el numai pentru asta. Daca se uita fix in ochii tai inseamna ca inca te mai place si vrea sa se razbune.Incearca sa fie serioasa pentru as nu intra u la banuielihappy
Eu zic ca asa este big grin

Fundaa?; x; o3

| SweetAnca a răspuns:

S'a despartit de tine deoarece vroia mai multa atentie si a considerat ca e mai bine asa. Vrea sa te faca gelos, asta inseamna ca inca mai tine la tine, dar nu fi fraier, du'te la ea si cere'i iertare si impacati'va! Succes!