| BAIATUL a întrebat:

Am fost impreuna cu o fata care ma palcea pentru ca de fiecare data cand ma intalnema cu ea si ii zicema buan imi raspundea si imi zambea intr-un anume fel ceea ce nuf ace cu altii.Am fost cu ea 3 zile timp in care ne-am intalnit decat 1 data si ea mi-a zis dupa ceste 3 zile ca ar fi bine sa stam o vreme despartiti. Dar eu cred ca s-a suparat pe mine pentru ca nu ii dadeam atentie de exemplu m-a sunat odata si i-am zis ca scuze nu pot sa vorbesc acum cu tine ca sunt cu baietii la o bere si etc...Acum ea este impreuna cu un (prieten) de-al meu si de fiecare data cand sunt cu abietii pe afara si este si acel (prieten al meu pe nume cosmin)ea se duce al el si il saruta cand sunt si eu prin preajma. Oare de ce se saruta in preajma mea sa ma faca gelos si sa imi arate ce am pierdut sau poate il palce mai mult pe el? VA ROG FARA RASPUNSURI STUPIDE SI FARA MISTO FUNDA!

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Poate ca vrea sa te faca gelos dar ii place si de el putin din moment ce dintre toti pe el l-a aleshappy

| alylove15 a răspuns:

Probabil a vrut sa iti arate ca o sa gaseasca pe altcineva, iar acea persoana sa nu ii fie rusine sa se afiseze cu ea chiar daca sunt si baietii in jur.

| consiliera a răspuns:

Voia sa-i dai mai multa atentie. Poate s-a simtit ignorata. Daca e cu Cosmin slabe sperante sa-ti mai dea atentie.Cine stie? Vezi ce e cu ei(fara sa intervii in relatia lor).

| BAIATUL explică:

Nu stiu cum sa va spun dar parca ma priveste altfel nu ca inainte sa fiu cu ea adica nu imi mai zambeste asa ma priveste mai serios asa sau nu stiu cum sa spun se uita fix in ochii mei. Oare de ce?

| calin21 a răspuns:

Prima varianta