| dulse a întrebat:

Am fost intr-o excursie acum vreo 2 luni. Era un baiat de care imi place si cred ca si lui de mine. Amandoi suntem de la scoli diferite si scolile noastre o sa faca din nou o excursie impreuna.Mai devreme m-a sunat o fata care e in liceu cu el ca sa ma intrebe daca merg in excursie si i-am zis ca merg daca merge si roby si ia mi-a zis ca nu. Am intrebat-o daca poate sa ii zica lu roby ca vreau id lui sau nr si ea l-a intrebat care este id lui ca sa mi-l dea mie si el i la zis. Ce sa ii zic cand intra pe mess ...idei plizzzzzzz... fund@

2 răspunsuri:
| Monutza a răspuns:

Incepe cu inceputul.si convingel sa vina in excursie.batting eyelashes.sau depanatii amintiri din excursia anterioara.batting eyelashes.blushing. logic ca primul lucru nu poate fi.vai stii ca eu te plac.happy ar fi ceva absurd.straight face. parerea mea.dai de banuit ca l-ai place.si vezi cum reactioneaza.batting eyelashes. sper ca te-am ajutat!puppy dog eyes
O seara de toamna cat mai frumoasa!big hug

| zZzPhantomZzZ a răspuns:

Zi asa : hai ca eu te plac