| The17Bebo a întrebat:

Am fost la discoteca am baut mult si m-am culcat cu un baiat si sincer nu stiu ce a fost cu mine cand i-am spus fostui prieten a inceput sa se indoiasca de iubirea mea nu mai vrea sa vb cu mine. spuneti-mi ce sa fac il iubesc prea mult si nu vreau sal las asarolling eyes Multumesc!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mai bine lasa-l. Nu merita sa stea langa o astfel de femeie. Tu continua-ti viata de betii si sex intamplator si pe el lasa-l sa-si gaseasca o femeie care sa-l respecte.

1 răspuns:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Bine a facut! Daca il iubeai nu faceai ce ai facut! Cum sa te culci cu alt baiat cand tu ai prieten? Betia e cea mai jalnica scuza...Doamne...prost sa fi da sa-ti revi.Imi e mila de prietenul tau si sunt total de acord cu Brigaela. Daca el ar fi facut la fel ti-ar fi convenit? Nu cred.Si mai ziceti de noi baietii ca suntem nu stiu cum