| SeNsibilu a întrebat:

.Am o intrebare care ma macina de mult timp.
Aveam 17 ani, am fost la discoteca unde am baut si eram putin beat da nu tare... Aveam o prietena care mea spus sa merg la ea sa stau la ia in seara asta.Eu pana atunci am mai avut "altercati" sexuale dar ia aveam 16 ani cu un an mai mica ca mine.
Am ajuns acasa si mi-a spus daca vreau ceva de baut, i-am raspuns da ca deja ma durea capu, dupa cateva minute a venit cu un pahar..si avea o pastila in mana...Mia spus ca e de cap si era alba la culoare am bauto si dupa aceea am simtit adrenalina in mine..si am inceput Sa ma schimb oarecum.Ia a venit intr-un costum rosu si s-a pus in pat..Stiam ca ceva de genu se va intampla ..era prima data cand ea avea o partida de amor cu cineva..Atunci am inceput.[...]Tot felul. Timp de 4 ore, dupa ne-am culcat si nu am mai avut nimic. acum la cateva zile a spus ca mai vrea si eu i-am raspuns nu..Pentru ca imi era frica sa nu ramana insarcinata. Am facut ceva bun?

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca si tu vrei, nu e nici o problema daca folosesti un banal prezervativ.

| RaluLoveM3 a răspuns:

Pastila aia ori era Viagra, dar viagra parca era albastra, ori ti-a dat altceva. Decilaughing nu poti sa te mai culci cu ea daca nu vrei, avand in vedere ca tu nu vroiai de la inceput sa te *** cu ea laughing. Asa ca nu mai face ce ai facut :*. Hai baga o fundita :*!

| Raul_5121 a răspuns:

Salut! Nu mi se pare un lucru grav si ''ioooi domne feeeri'' sunt persoane de varsta mult mai mica care-o fac thinking daca nici ea nu a mai facut vreodata amor cu cineva e ok thinking adica sti ca e curata fara sa aiba vreo boala sau altceva. Daca n-ai facut-o cu prezervativ si e primul contact la amandoi nu e nicio problema, numai ca sper ca nu te-ai lasat in eathinking Daca iti place de ea si simtiti ceva si crezi ca va fi ceva intre voi, de ce nu? Ai Grija sa fi protejat, sa-ti iei masuri din timp sa nu ai cprobleme cu sarcinile sau astea. Plus ca sexul e benefic si deja la varstele astea este cam greu sa gasesti copii cuminti, oricum ei se ascund dupa o fata din aia ca nu-ti dai seama daca a facut-o sau nu. Multa Bafta,nu uita prezervativele, daca ti la ea e cel mai bine si si invers, simtiti-va bine, daca te consulti cu cineva mai in varsta zice ca-i absurd ce faceti si bla bla, nu te lua dupa ei. Eu sper ca ti-am fost de folos, daca mai doresti ceva, oricand, pune intrebarea aici si-ti raspund! Multa bafta si multa grija!