| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la o petrecere de sfarsit de an scolar si acolo a fost si un coleg care pusese ochii pe mine de ceva timp iar eu nici nu-l bagam in seama pentru ca simteam ca e doar o vrajeala de a lui dar pana la sfarsitul petrecerii sa aud de la alti colegi ca i-ar place de mine inca din anii anteriori, acest lucru sa aud si de la el la sfarsitul petrecerii. Totul e frumos pana acum dar imediat ce mi-a spus ca ar vrea sa fim impreuna mi-a spus ca tot ce trebuie sa facem este sa rezistam unul fara celalalt vara asta pentru ca el trebuie sa munceasca in afara orasului. Am acceptat si i-am spus sa vedem ce se va mai intampla iar dupa aceea m-a sarutat. Dupa acest incident nu s-a mai intamplat nimic pentru ca nu ma mai sunat decat o singura data si dupa aia nimic desi mi-a promis marea cu sarea.
Acuma eu am trecut peste si vreau sa imi continui scoala dar am auzit ca acolo unde vreau eu sa ma inscriu se va inscrie si el si alti colegi. Ce sa fac, nu stiu cum sa ma comport, ce anume trebuie sa fac, imi puteti da un sfat, please? Alyna- ina

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Vb cu el ca si cum ar fi un necunoscut ca restul buna cf iti place aici pa. daca el iti zice ceva bine daca nu "bye bye"laughing

3 răspunsuri:
| AndreeaLupan a răspuns:

Salut,
mdea eu cred ca cel mai bine ar fi ca sa vezi cum se va comporta el, adic daca o sa-ti traga atentie, daca o sa vorbeasca cu tine la scoala, atunci deja vei face concluzii, daca te mai place tongue

| RaulRaul9 a răspuns:

Comportete normal... sau cum simti u

| deathkid a răspuns:

Foarte simplu darga meah am sa te ajut eu...pai ce ar fi sa iei si tu putin curaj si intreaba-l dc nu te-a mai contactat sau asteapta sa vezi care o sa fie reactia lui fata de tine sau pur si simplu urmeata`ti inima bafta draga mea>big grin