| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la varu meu si m`am intalint cu versioara ex`ului.Am mers la gradinita din apropiere unde era tot cartieru.Si am stat in leagan. A venit un baiat si ne-a zis sa ne dam jos, eu nu m`am dat, a venit si ex`u care s`a asezat in mijloc adica langa mine si baiatu ala, eu m`am dat jos si suparata le-am zis ca vreau sa stau si euhee hee iar ex`u mi-a zis sa vin langa el sau mai bine pe "ouale" lui. i-am zis ca nu vreau sa ma inghesui.si mi-a zis ca daca il pup ma lasa, l`am dat jos din leagan spunandu`i ca mai intai ma asez si dupa il pup. m`am asezat si se uita la mine asteptand sa-l pup.(adica mai bine zis se uitau cu totii ). i-am facut loc sa se aseze langa mine ca sa nu-l pup.si el se uita in continuu la mine. iar eu eram ceva gen plictisita.Marog,a trecut ceva timp si am mers in spate la gradinita unde dintr`o intamplare ne-am luat in brate si ramaseseram asa vreo 20 de min.In care 5 min ramaseseram singuri :X. ne-am tot pupat pe obraz si nu ne dadeam drumu de loc.Am mers la magazin cu el si inca 3.Si a trecut un grup de fete.Cu totii se uitau la ele si se salivau pe acolo.Cand alea au trecut ex`u a venit la mine si vroia sa ma pupe. Da` i-am zis sa se duca la fetele alea. Iar el mi-a zis ca au facut si ceilalti baiteti panarama si totusi el e baiat si de ce nu ar avea voie sa se uite la ale.Atunci i-am zis ca nu`mi pasa sa se uite la cine vrea ca eu nu ma supar. A mai trecut ceva timp si el si cu baiatu din leagan vorbeau de picioarele mele si de curu meu straight face. Si cat de frumos am eu curu straight face. Maorg, intrebarea mea este daca lu ex`u i`au revenit sentimentele pentru. mine sau doar o joaca. v-am mai povestit de el.

4 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Parca incep sa revina sau si-a dat seama ca te-a pierdut si te vrea inapoi... dar imi pare ca e reciproc daca ati stat imbratisati si v-ati pupat atata timp.

luciana
| luciana a răspuns:

O cafea reincalzita ( ca sa nu zic supa ) nu este ca si cea proaspat facuta..., deci, lasa-l alteia si tu ocupa-te mai mult de tine, de pregatitul inceperii noului an scolar, de multe altele, ca sa vada ca lui, Nu ii mai acorzi acesiasi importanta ca alta dat '. Tu esti cea care contezi, iar restul este pe celalalt loc, in curand incepe Scoala, deci poate ca vei lega noi prietenii, insa oricare ar fi situatia, incearca sa nu mai vorbesti asa, in acest jargon ce te injoseste ca si fata; oricare baiat se va mandri cu prietena lui ca stie sa vorbeasca frumos, ca stie sa se poarte, ca e educata, intr-un cuvant ca stie sa se poarte, asta este intr-adevar o Arta, dar oricare fata poate sa o afle daca foloseste Dictionarul Roman sau de Conduita. Cu urarea de succese si sa ai un inceput de an promitator, Lucien.

| dodobymy a răspuns:

Imi place povestea tahee hee cat despre raspunsu la intrebarea ta eu zic ca da inca mai are sentimente pentru tine chiar daca se mai uita dupa altele asa suntem noi baieti mai "curiosi" sa zic asawinking bafta si ai grija in continuare ce faci daca inca mai ai sentimente pentru el eu zic sa va mai acordati o sansa. pa pa

| Diana889333 a răspuns:

Intrebarea e daca sentimentele "ex`ului" cum ii zici tu au fost atunci cand au trebuit sa fie? Daca nu au fost nu au cum sa se "intoarca".