| anonim_4396 a întrebat:

Doamne v-am mai povestit de baiatu acela cu care am fost iar acum nu stiu ce sa fac, daca sa ma impac sau nu cu el, etc.Ieri am mers la varu meu si am mers la magazin, in drum spre magazin am trecut pe langa el si inca un baiat. El ne-a intrebat daca venim la gradinita (in spate la gardinita ca sa vandalizam putin peretele nou vopsit) si varu meu a zis imediat.Am mers la magazin varu meu a luat o bricheta.Si in loc sa mergem la gradinita ca eu sa stau cu baiatu` acela am stat sa fumez cu varu meu iar cand ne-am intors la gradinita nu mai erau. Oare baiatu ala s`a suparat pe mine? Totusi ei ne-au asteptat mult ca eu am fumat 3 tigari si varu meu tot 3 si asta a cam durat ceva pentru ca trebuie sa ne mai ascundem si de bosorogii care treceau pe langa noi... ce credeti s`a supart pe mine sau nu? noi doi ne vedem rar si flirtam de fiecare data cand ne intalnim da` de data asta nu am mai avut ocazia.

5 răspunsuri:
| Unbearable a răspuns:

Buna.
Probabil s-a suparat, din moment ce i-ai promis ca te vei intalni cu el si tu nu ai mai aparut. Vorbeste cu el la telefon, chiar daca are o voce ciudata, si el e om, ca tine! Explica-i de ce ai intarziat, si intreaba-l daca s-a suparat pe tine. Cere-ti scuze daca s-a suparat...
Bye!

Răspuns utilizator avertizat
| raresica a răspuns:

Lalalalalaaaaa mie imi place prajitura cu menta. am vazut shrek 3 si nu era vina mea cand am baut apa de fantana, da realizez ca maine incepe scoala
da, bai rares, realizezi ca maine incepe scoala? maine ma maine. Imi plac cerealele. Am apa minerala. Am un pahar langa mine!

| Roikiiii a răspuns:

Pai pe mess nu vorbim... pentru ca nahh. la telefon nu vb pentru ca mie mi se pare ca are o voce ciudata si vorbeste ca dracu. si eu`s pe vdf iar el pe Orange deci sms nup.cand ne vedem suntem mai apropiati adica el se da la minechestii de genu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Posibil sa fie suparat pe tine sau posibil sa fi intervenit ceva si a trebuit sa plece. dar cred ca te-a asteptat si apoi a zis ca nu mai vii si s-a suparat si a plecat. Dar mai, voi nu aveti tel, sms, mess sa vorbiti sau cum?
Tu nu ai procedat bine, puteai fuma dupa ce te intalneai cu el sau sa fumezi repede o tigara si gata...
Nu stiu ce sa spun...