| sorina18 a întrebat:

Am fost plecata 2 zile la munte si cand astazi cand m-am intors am iesit pe afara si m-am intalnit cu fostul meu prieten.Ma intrebat cum a fost si i-am povestit si pe urma i-am zis ca am vazut acolo un baiat dragut(chiar vazusem)si el imi spune"hai ma termina, de ce vrei sa ma faci gelos?|
De ce credeti ca a spus asta?straight face

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Probabil doreste sa va impacati. In caz afirmativ trebuie sa stii ca telul unui om este de a merge inainte, nu inapoi.

4 răspunsuri:
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Ori a vrut sa para ironic ori chiar ii pasa.

| Elvina a răspuns:

Intreaba-l pe el. Mai mult ca sigur sunt niste vorbe spuse la nimereala.

| Numero1 a răspuns:

Pentru ca il faci gelos... laughing

| knoxfcsb a răspuns:

Ca inca te iubeste zic eu