| bufnita44 a întrebat:

Buna Dimineata TPU!
Intrebarea mea este legata de sexul anal cu o persoana de sex opus. Doresc raspunsuri in special de la baieti/barbati.

Pe scurt am fost impreuna cu iubita mea aproximativ 2 ani pana cand ne-am despartit in vara asta si ea si-a facut alt prieten si s-a hotarat ca vrea sa experimenteze mult. Ideea e ca eu tin foarte mult la ea si sunt extrem de gelos. De 2-3 saptamani am inceput sa ne vedem din nou pentru ca ea s-a despartit de "prietenul" ei si nu i-a mers cu alt tip. Facem sex o data sau de doua ori pe saptamana dar nu suntem intr-o relatie si asta ma cam termina psihic.

Asta seara mi-a povestit ca a incercat sa faca sex anal cu fostul ei prieten doar ca nu aveau lubrifiant asa ca nu a mers. I-am zis ca pot sa cumpar sa incercam dar mi-a dat doua motive foarte bune in privinta ei: prima oara a zis ca o am mult prea mare si groasa ca sa poata face anal cu mine iar al doilea e faptul ca sunt mult prea dragut cu ea ca sa ma lase sa ma cobor la nivelul ala. (Tin sa precizez ca era virgina inainte sa fie cu mine si ca in afara de mine a facut sex doar cu inca un baiat si nu a facut niciodata anal).

Ok, acum vine nelamurirea mea. Eu sunt foarte gelos si pe fata asta am vazut-o si inca o vad ca pe o parte extrem de importanta din mine si am suferit enorm dupa ea. Stiu ca sunt frustrat din cauza ca simt ca altul o poate lua si din cauza ca ma trateaza ca naiba dar pur si simplu nu pot sa o las in urma.
Analul e singura chestie care nu am facut-o cu ea si credeti-ma am incercat tot ce era posibil. Cred ca as fi mai impacat daca as face si anal cu ea.

Faptul ca mi-a zis ca nu ar face asta cu mine ci ar face-o cu unu care nu ar conta nimic pentru ea vi se pare ceva la care ar trebui sa ma gandesc? Ceva care ar trebui sa imi dea o importanta fata de ceilalti cu care o sa fie si probabil o sa faca?
Eu vad analul ca o umilinta față de o fată nu față de un baiat.

Si stiu ca toti trecem prin anumite perioade de maturizare si chiar daca am iesit din adolescenta inca mai am de invatat deci nu fiti duri cu mine.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă a adus vorba despre asta, va accepta până la urmă, mai ales dacă vei ști s-o îndupleci.
Doar o remarcă - niciun fel de act sexual liber consimțit NU este înjositor, pentru niciunul dintre parteneri.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ba frate, la aia ii curg balele dupa sex anal si tu stai sa ne intrebi pe noi in loc sa eu dai la ochiul maro

| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa ce vei constata ca barbatia si-a schimbat culoarea si este unsa cu ***, sigur vei simti o scarba pe care nu o vei uita prea repede sau niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O da, ai dreptate, analul este ceva foarte important, ceea ce o va face sa fie doar cu tine. Analul e ca un magnet, o sa va atrageti mereu.

Hey, mai reciteste ce ai scris mai sus, si incearca sa spui ca nu e stupid.

| NumaiIdioti a răspuns:

Tot ce am inteles din spusele tsle e ca fata asta e o curwa

| Irina36 a răspuns:

Pai pana la urma ce vrei la ea? Nu trebuie sa o bati la cap sau ceva de genu sa faca sex anal cu tine, daca ea chiar vrea asta nu va ezita sa.ti spuna asta. eu zic sa te multumesti ca inca face sex cu tine.

| bufnita44 explică:

Multumesc de raspunsuri, as da funda la mai multi dar nu pot decat una singura sa dau