| meetyourmaker a întrebat:

Am fost timid si nu am stiut cum sa. i spun sentimentele mele si acum a venit altu' si mi-a luat-o ma simt prost de tot cand ies cu ei.

Răspuns Câştigător
| claus a răspuns:

Pai daca te-ai opri din visele umede si ai incepe sa fii barbat cred ca s-ar mai rezolva una alta. o sa te dispretuiasca, nu ii spune nimic. du-te si masturbeaza-te linistit in baie cu gandul la ea. o sa iti treaca, baiete. toti am fost intr-a 5a candva.

9 răspunsuri:
| meetyourmaker explică:

Ce sa fac acum ca parca simt ca vreau sa. i spun tot. Oare o ranesc, oare o sa ma creada un ratat? Nu stiu, ajutati-ma.

| LiveYourLife a răspuns:

Ar trebui sa-i spui ce simti pentru ea si sa-i spui ca tu esti mai timid si nu ai avut curaj sa-i zici ca o placi acum regreti foarte mult

cine stie poate te place si eahappy

nu o sa ti se intample nimic daca incercihappy

poate chiar vei fi surprins de ce o sa spuna in cazul in care te place si eabig grin

| meetyourmaker explică:

In momentul asta este cu acel baiat happy

| Agentulx a răspuns:

Asteapta sa se desparta de ala. Daca o sa fie suparata si o sa fii langa ea ar fi un prilej foarte bun sa-i zici, poate te place si ea.
Sarbatori fericite & Succes!

| meetyourmaker explică:

Pana atunci sunt capricorn, de cand e cu el ma roade gelozia incontinuu si ma gandesc mereu la ea cand adorm, nu stiu cum sa mi-o scut din cap, sfaturi!?

| shtephie a răspuns:

DAk nái stiut sa o cuceresti...asta e! Cu siguranta ai invatat din aceasta situatie si pe viitor nu vei mai fii timidwinking

| SkUlL_1101 a răspuns:

Mane eu zic : Uita de ea, sunt multe pe lume gasesti decat sa fii invidios asa, eu asa as face decat sa mori de gelozie (iti faci rau singur) daca ea se intelege cu "ala" s-au poti astepta pana se despart

| meetyourmaker explică:

Cred ca o sa fac cum ati zis voi, o sa mi`o scot din cap de tot sau in momentul in care s`o desparti de ala sa o iau frumos si sa. i spun, oricum merci de sfaturi si Sarbatori Fericite!

| meetyourmaker explică:

Ehh, cel mai tare m`a convins evrika, multumesc, up funda.