| FamousGirl4 a întrebat:

Heii! Am o mare problema!
Am 14 ani si imi place de un baiat! Se uita insistent la mine (e skater) si de multe ori se uita zambind. Ieri cand a venit in parc s-a oprit cand m-a vazut. L-am intrebat cu tupeu pe mess daca ma place. Si a intrebat o fata ce sa-mi zica dar din pacate acea fata nu vorbeste cu el deci nu i-a raspuns. Doamne, a pus pe cineva sa-mi zica sa-l las in pace si ca nu ma place. Nu mai vorbeste cu mine deloc stiind ca-mi place de el. As vrea sa nu-l fi intrebat daca ma place. Am facut o greseala?
Inainte, ma saluta, vorbeam, era interesat de problemele mele, "barfeam" cu el, ne tachinam. Dar acum nu mai vorbeste cu mine si ma simt asa prost Precizez ca e cel mai timid baiat pe care il cunosc.
Va rog fara raspunsuri aiurea si fara sens. Vreau sa vorbeasca cu mine. Ce sa-i spun?

Răspuns Câştigător
| Outspoken19 a răspuns:

Esti egoista, imi cer scuze ca iti zic asta dar serios, poate il supara ceva. si tu stai cu mainile in san... du-te vorbeste cu el... eu nu cred ca te intereseaza situatia lui. TU VREI DOAR CA EL SA VORBEASCA CU TINE!

| FamousGirl4 explică (pentru Outspoken19):

Ai dreptate happy. Multumesc!

9 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Poate te place, poate nu... daca nu ti-a raspuns pe moment la intrebare s-ar putea sa te placa dar e mult prea timid, ceea ce-l impiedica in incercarea de a-ti arata ce simte.Dar cel mai probabil nici macar el nu stie ce simte pentru tine, este confuz si prefera sa nu riste prea mult, in plus ii este teama sa nu razi de el in cazul in care iti spune ca te place(pana la urma tu nu i-ai spus ca ti la el).
Vorbeste cu el pentru ca numai asa puteti rezolva aceasta problema.

| Youcandoit a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, si chiar daca il minti, spune-i ca nu aare nimic daca nu te place, ca asta nu inseamna ca nu trebuie sa mai vorbiti, ca puteti fi in continuare amici.happy

| iHate a răspuns:

'E cel mai timid baiat pe care il cunosc' S-a rusinat deci te place bravooo laughing
Intreaba-l de ce se comporta asa cu tine :3

| Xxgh0sTxX a răspuns:

Sincer daca zici ca e timid lasa-l cateva zile in pace o sa vorbeasca el cu tinewinking daca nu incearca sa vb tu cu el si sa remediezi situatia big grin

| SfaturiBune a răspuns:

Mare greseala ai facut! Nu se poare remedia! Arunca-te in Dunare!

| roxinutza15 a răspuns:

Daca nu te saluta el ..saluta-l tu, baga-te in seama si spune-i ca il placi real nu pe mess ca sa vezi exact reactia lui... daca se va inrosii suta la suta te place kisskissbig grin

| Boghian_Mirela_1989 a răspuns:

Eu te sfatui sal lasi in pace daca nu este interesat de tine.o sa gasesti ceva mai bun si care sa te merite. mirela