| Marius141996111 a întrebat:

Cum spun sentimentele mele la o fata?

4 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Marturisirea pe fata este cea mai buna si directa. Insa inainte de astea bineinteles trebuie sa existe comunicare intre voi, si in acea comunicare trebuie sa fie implicate zambete, gesturi afectuoase, vorbe dulci, glume si atitudine pasionala. La o iesire in oras sau in parc ai putea sa-i spui direct ce simti pentru ea, si ai mai putea sa te apropi de ea mai mult, s-o tii de mana apoi s-o iei si in brate, sa-i mai transmiti un pupic din cand in cand pe obrajor, etc.
Mult succes iti doresc!

| IsabelaIssa a răspuns:

Unei fete* ii poti spune in fata ceea ce simti, sau poti sa ii dai de inteles prin gesturi, zambete, o invitatie in oras, la un suc, ceva happy, o floare. etcwinking Bafta!

| ateu123 a răspuns:

Komododragosh are dreptate as mai spune sa ai tupeu si sa nu lasi timpul sa treaca, nu spune-i asa dintr-o data ca nu te va crede asa usor, arata-i prin fapte co iubesti si prin comunicare fi glumet fetele adora comedia, nu exagera cu complimentele fi realist cu ea nu o lua la misto

| Nostradamuss a răspuns:

Cu ajutorul cuvintelor