| Anesiss a întrebat:

Daca simt ca am nevoie de ajutorul colegiilor mei, in legatura cu sentimentele mele de singuratate.Trebuie sa le spun?

Răspuns Câştigător
| Aηdεεε a răspuns:

Daca pretenii sunt de incredere, da. iar in legatura cu diriginta. daca ti se pare o persoana care te'ar intelege. de ce nu?

4 răspunsuri:
| IntrebariFuckingCiudate a răspuns:

Depinde cum te intelegi cu ei. Eu zic sa ii spui celei mai bune prietene, nu tuturor; exista si colegi batjocoritori.

| Georgiana_5221 a răspuns:

DA spune-i unei prietene mai apropiata sau cuiva in care sa ai incredere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De regula ar trebui saq ai o prietena nu te duci in fata blocului sa le spui la primitivi ca te simti singura.Aici sunt buni prietenii adevarati cei care or sa rida sunt niste fraieri. Problemele tale in primul rind le discuti cu parintii aici spui necazul aici este rezolvarea.

| Anesiss explică:

Dar doamnei diriginte?