| dreamygirl a întrebat:

Am fost vreo 2 ani colegi de clasa, apoi m-am mutat din clasa cu o colega.Acum, suntem colegi de liceu, iar in "private mode" iubiti. El imi spune sa nu mai spun asta nimanui.Eu as striga in gura mare de fericire!
Ma alinta "cole"(colega) apoi ma saruta.Iesim in fiecare seara, iar cand ii spun ca nu ies, ma suna si incearca sa ma convinga.Ne intalnim mereu pe aceiasi banca in acelasi parc unde ne-am sarutat prima data.si stam de vorba ore in sir.ne tinem in brate si ne sarutam.
Aseara a fost solo la un party undeva la tara...Ma sunat de vreo 4 ori toata seara.
In incheierea primului apel, mi-a spus "te pup, iubita mea", apoi a dat-o cu nuca-n perete spunandu-mi "bine cole...coleguta mea!"
Asta-seara cand ne-am intalnit, i-am spus ca 2 colegi nu se saruta, si ca nu e normal sa fie intr-o relatie, dar sa-mi spuna ca nu stie ce vrea...sau ca nu stie ce sunt eu pentru el.
I-am spus de asemenea ca nu ne mai intalnim pana nu-si baga mintiile in cap sa stie ce vrea si ce sunt eu pentru. el. Apoi totul a decurs normal...Am vorbit, ne-am sarutat.//
La plecare m-a sarutat si m-a intrebat cand ne mai vedem... I-am spus ca trebuie sa decida el daca e cazul sa ne mai vedem, si ca eu nu-l vreau decat de iubit. Daca nu e asa, nu e cazul.
Mi-a spus ca ma suna, apoi m-a sarutat.
E super dulce, si se pierde cand ma priveste.
Ce sa cred? De ce vrea sa ascunda relatia asta? De ce sunt eu "cole"?
Tin sa mentionez ca suntem cls. a 12a amandoi. iar el n-a avut pana acum vreo relatie. S-a sarutat cu vreo doua cand avea 16 ani.laughing (cred ca e si virgin)
M-am indragostit de el la inceputul clasei a9a.si de-atunci.am asteptat. am asteptat si iar asteptat.
Acu' e partial al meu da' ma enerveaza atitudinea.
Dau funda, voturi, tot!
Numai.help me ca ma dispera maimutzoiul asta al meu!

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Vrea sa se faca preot catolic?

| AnGeL a răspuns:

Eu zic ca el te iubeste si nu tr sa te intereseze altceva
iti zice cole pentru ca te alinta

| ChristinneVonD a răspuns:

Asta e ceea ce cred eu :
"Cole" iti zice ori pentru ca ii place ori pentru ca te alinta pur si simplu.
Iar in legatura cu relatia thinking
Cred ca doreste sa o tina numai pentru. voi din cauza celor din jur. Poate se gandeste la reactia lor, reactie care intr-o relatie nu ar trebui sa conteze DELOC.Probabil se gandeste la colegii/prietenii lui vor spune si in acelasi timp vor rade de el :"Vaiiii da iautel si p'asta are gagica ".Cel mai bine este sa vorbesti cu el si sa ii spui din nou ca tu nu vrei o relatie ascunsa dar de data asta sa ii spui serios. Fara saruturi sau dulcegarii dupa aceasta discutie.Astfel el isi va da seama intr-un fel sau altul ca tu chiar vorbesti serios. dar ATENTIE : sa nu fii nici prea distanta, astfel incat el sa nu se enerveze si sa ma ddespartiti. Mult succes:* Funda?batting eyelashes

| silvester13051996 a răspuns:

Frate e complicat rau

| gocops a răspuns:

Nu stiu ce vezi rau intr-o-o relatie ascunsa dupa parerea mea are mai mult farmec daca o sa stie toata lumeace o sa rezolvi decat inco o cearta cu el nimic mai mult eu zic sa-i respecti decizia si cand vrea si el atunci sa spuneti poti vorbi cu el despre asta dar sa nu complici lucrurile succes