| anonim_4396 a întrebat:

Am gatul incordat, cum sa fac sa nu mai fie asa?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ai nevoie de niste masaje

| h3r a răspuns:

Ai nevoie de un masaj cu ceva unguent( încearcă ketonal, eu asta folosesc când am probleme de gât sau încheieturi), iar pe parcurs să dormi mai relaxat, mai liniștit, încearcă să dormi cu perna cât mai jos, pentru a nu-ți ține capul mai sus decât e nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa niste exercitii.Invarte-l si da-l din dreapta in stanga, pune pe cineva sa iti faca masaj si o sa fi bine.happy

| xtembix a răspuns:

Invarte-l, misca-l si cu sigurante isi va reveni.

| patriiiii89 a răspuns:

Te poti unge cu crema si sa faci ceva exercitii din gat, iti va trece.

| Robery568 a răspuns:

Dezîncordeazăl, logic nu?

| asdfghjoanne a răspuns:

Incearca sa faci cateva exercitii usoare. misti capul stanga, dreapta, sus, jos..la inceput f usor pana se icalzesc muschii apoi un pic mai repede..ai grija happy