| ankabibi a întrebat:

Am gresit cu ceva daca sunt impreuna cu fostul iubit al prietenii mele? ....chiar daca ea imi spune ca nu are nici o problema si este si cu alt baiat impreuna eu zic ca are vreo problema cu asta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ...acum trebuia sa existe respectu... fata de voi ...nu ai gresit... dar totusi eu nu sunt de acord sa fiu cu fosta prietena a prietenului meu... din principii ...acum fiecare cum gandeste...

3 răspunsuri:
| kllass a răspuns:

In principiu nu ai gresit cu nimic. Dar sa nu te astepti sa-ti fie cea mai buna prietena in continuare.Nu-ti va arata treaba asta dar pe undeva e ofticata. Daca e mai ...cool.de felul ei oricum ea gindeste ca ea a fost prima ea l-a lasat si tu ai luat ce nu e bun pentru ea, deci are un ascendent moral asupra ta.Problema va intervenii cind /daca te vei certa cu fostul prieten al prietenei tale. Te vei simti foooarte naspa.Esti sigura ca el nu te foloseste? Daca mai discutati despre fosta lui sau mergeti in locurile unde ar putea fi si ea cred ca esti cam folosita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura greseala e ca nu i l-ai luat mai devreme. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regula nr. 1 Niciodata cu fostul prietenei
Regula nr. 2 Niciodata cu colegul de serviciu
Regula nr. 3 Niciodata cu vecinul de casa