| Gheorghe_Andrei_2002 a întrebat:

Am și eu nevoie de o declarație de dragoste. Fac cu iubita mea mâine 3 luni și nu prea am inspirație. Dau funda pentru cea mai frumoasa declarație

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

3 luni nu este o aniversare prea mare.Cand vei ajunge la 3 ani atunci poti spune ca aveti o relatie trainica si de durata. Declaratia trebuie sa i-o faci tu, nu noi. Daca ne ceri noua parerea e clar ca sentimente nu prea exista. Sentimentele si iubirea pentru ea sa stii ca dau o buna inspiratie pentru o declaratie de dragoste.

| Roxana0606 a răspuns:

De ce nu ii spui ce reprezinta pentru tine? Nu e nevoie sa ii faci declaratii de dragoste siropoase.
Noi fetele apreciem momentul cand voi sunteti sinceri si ne spuneti ceea ce simtiti si ce insemnam pentru voi.
Ai putea sa incepi sa ii spui cum te-ai simtit prima oara cand ai vazut-o sau cand v-ati sarutat. Sincer, simplu si la obiect. Declaratiile de dragoste siropoase desi sunt frumoase si isi fac treaba nu se compara cu ceva spus din inima.

| Violleta2022 a răspuns:

O ciocolata, sau o floare si un pupic, fac toti banii!

| K0sti a răspuns:

3 lunii?
Fa-i o declaratie ca te apuci serios de gramatica!

| WaterDrop a răspuns:

"Pupic pe boticul tau mic, care face cel mai bun oral!"

| UzOm a răspuns (pentru WaterDrop):

Îi scârbos, omule!

| WaterDrop a răspuns (pentru UzOm):

Pasta de dinti! laughing

| UnBroken2016 a răspuns:

Faceti 3 luni impreuna nu 3 ani. NU o invata prost de pe acum.

| DeathOfDreams a răspuns:

Mai bine nu-i spui nimic, decât să-i citezi o declarație făcută de altcineva și să începi cu "am stat aseară toată noaptea să-ți scriu versurile astea".
Bullshit, zic.

| annonim677 a răspuns:

O declaratie de dragoste ar fi sa ii arati o cutie de prezervative si un film porno sa v-o trageti, creca or sa fie cea mai fericita.

| Betrix a răspuns:

Esti frumoasa ca o lemne si mi.ai rupt inima in doi.