| anonim_4396 a întrebat:

Am in clasa un baiat, mie imi place de el da nu stiu daca si el ma place, eu i.am spus ca vreau sa fiu cu el, dar inainte sa fim impreuna ne.am certat si nu ne.am mai vorbit 2 luni dupa aia ne.am impacat acum vorbim tot timpu, in ore se uita la mine, ma face sa rad etc chesti din astea dar nu stiu daca ma place... voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| SMarius a răspuns:

Te place sigur...

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andreutza17 a răspuns:

Si daca ma asculta la vreo materie si nu stiu se supara pe mine...