| silvia_6803 a întrebat:

Bunasad am sa va povestesc ce mi s. a intamplat ieri si va rog sa imi dati niste sfaturi nu mai stiu ce sa faccrying. Deci am fost cu un baiat 2 luni este cu mine in liceu cand ne.am combinat stiam ca el a avut o relatie de 2 ani de zile cu o fata dar ca a terminat. o.sad A fost frumos la inceput mergeam oriunde cu el la scoala stateam impreuna totul era ok.intr.o zi am intrat pe hi5. ul lui si am vazut ca inca mai tine poze cu el si cu fosta.l.am intrebat de ce daca nu mai este cu ea mi. a raspuns ca nu a mai intrat de f mult timp pe hi5 si ca o sa il stearga. La sters insa parca de atunci parca s. a schimbat ceva si la mine dar si la el. eu i.am spus atunci ca nu il cred ca vreau sa terminam el nu a vrut ne.am impacat dar relatia nu a mai fost aceeasi.nu ne mai vedeam f des desi suntem in acelasi liceu nu prea ma cauta el eu pe el da.si ieri am aflat ca de fapt el nu sa desp de fosta lui prietena niciodatacrying am vorbit cu ea i.am spus tot ce s-a intamplat ce a facut el cum si. a batut joc de aman2 insa ea nu prea ma crede mi. a spus ca vine maine la liceu sa vorbim toti 3, am acceptat si astept ziua de maien. spuneti. mi va rog parerile voatre ce sa fac maine.multumescsad

12 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Pai categoric te vei desparti de el pentru ca mai m u ai fost aia luata in batjocora...acuma u trebia sa te gandesti la timpul cat "a stat despartit de prietena lui" cat ti-a spus tie pentru ca daca totusi ei au fost despartiti sa zicem o luna normal ca el sa folosit de tine ca sa o uite pe fosta dar cum u ai aflat ca nu s-a despartit deloc de ea... o sa iese o mare cacealma trebuie sa o faci pe prietena lui sa inteleaga ca u habar nai vut si ca ai banuit l-ai intrebat daca mai sta cu ea si a negat pentru ca in locu ei as avea ceva nervi p u chiar daca stiu ca nu esti vinovatatongue ai grj de u cum o scoti la capat si maine povestestene ce ai facut ok?:*

| WestSid3 a răspuns:

De baieti de-astia dai peste tot, la orice colt.
Tie, dupa cele intamplate, nici nu ar mai trebui sa iti pese de el. Lasa ca vei gasi tu un baiat care sa meritehappy Ai tot timpul pentru baieti...
Maine cand va intalniti toti 3 sa nu iti dai prea tare interesul, dar sa ii spui ce ai de spus, adica ce ne-ai spus si noua. Daca ati fost impreuna, iar el a mai fost si cu acea fata, inseamna totusi ca tinea la tine. Nu te mai strofoca. Cel mai bine cauta un baiat mai linistit, la locul lui. Dupa un timp il vei uita pe baiatul astabig grin
Take care!

| StilSanatos a răspuns:

Imi pare rau pentru tot ceea ce ai scris, asemenea baieti sunt niste...si majoritatea baietlor sunt asa, cand as fi putut crede odata ca un baiat e diferit a trebuit sa-mi doveseasca ca e la fel ca toti ceilalti, in fine, deci tu du-te si te intalneste cu toti 3, iti spui punctul de vedere, macar sa fii cu inima impacata indiferent de ce v-a urma, imbraca-te cat mai frumos, poarta-te ca o adevarata domnisoara pentru ca baiatul ala sa vada de cine si-a batutut joc, sunt curioasa de ce v-a urma, asa ca te rog sa-mi lasi un mesaj pe privat si sa-mi povestesti. te pup, iti tin pumnii.

| Tweetymrrr a răspuns:

Pai tu ce crezi?thinking
Eu m-am rezumat la faptul ca el inca era cu fata aceea, chiar daca tie ti-a zis ca nu. Esti speciala pentru el, daca a vrut sa fie Si CU TINE SAU POATE DOAR SE SATURASE DE CEALALTA.
Maine :
1. Vorbeti frumos cu ea...
2. Ii spui ipului tot ce ai pe suflet(nu uita. toT!)
mAI ALES fi sincera cu tine. il placi! asta este clar! dar nu este bine sa-l placi. Sunt atatia baieti frumosi ep lume acre ar ad orice pentru o tipa "fidela" ca tinewinking
Pai maine, pune-l sa aleaga. Vezi poate te alege pe tien, prostutszu ' si pana la urma va impacati :*

| janynn a răspuns:

Da.happy te inteleg perfect.shy eu am avut o asemenea situatie numai ca eu eram fata cu care era de 2 ani de zile si m`a inselat cu cealalta de 4 luni d zile.happy
eu zic sa-l parasesti deoarece iti sp dn experienta ca nu va renunta la cea cu care a avut o relatie de 2 ani.eu m`am desp at d prietenul meu si deshy au trecut 5 luni d zile de at si acum ma roaga sa-l iert insa i-am pregatit niste testebig grin
fii sincera maine cu prietena lui, spune`i totul dsp voi 2 sa vada ce are LG ea pentru ca ea nu este vinovata si nci tu.doar el!

| xXBernaXx a răspuns:

Poi maine sa mergi la liceu sa vorbiti si ar trebui sa-i spui ca are de ales intre ea si u. Daca o alege pe ea il lasi balta si incerrci sa uiti de el si daca te alege pe tine ii spui sa renunte definitiv la fosta si sa steienumai cu tine. Sper ca te-am ajutat.big grin succes bft maine happy

| Tiberius a răspuns:

Threesome

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te-a mintit si ai fost fraiera de ce trebuia sa-l parasti la prietena lui? acum da-ti cartile pe fata sa vada si el cat poate pierde in viata din cauza minciunii. iar ea daca-l iubeste il va ierta. daca nu, e treaba lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C trist...

| protos87 a răspuns:

Fii tare si demascheaza-l pe tip. E un nemernic si merita sa-l faci de ras in fata prietenei lui. Daca ai ceva sms uri de la el sau dovezi adu-le sa le arati tipei celelalte. Sunt convins ca fiind tip nu ii va pasa prea mult. Asa sunt majoritatea. Probabil va incepe sa se disculpe si sa gaseasca diverse explicatii penibile.

| BiddySustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Sincer, cred ca de fiecare data cand faci o alegere privind baietii trebuie sa deschizi bineee de tot ochii -pentru ca vezi, tu esti cea care suferi acum. Probabil ca el nici nu se gandeste la ce a facut, la faptul ca v-a pacalit pe amandoua. Eu zic sa incerci sa fii calma maine si sa te pregatesti pentru orice fel de final pentru ca baieti vor fi mereu, pretutindeni, si sa speram ca exista si unii care sa ne merite cu adevarat.Asa ca, Zoe, fii barbata! si ai mare grija de acum incolo cu cine iesi pentru ca rar intalnim si oameni adevarati in ziua de azi sad. Succes, nu te consuma degeaba, pupici.

| alina404 a răspuns:

Eu as spune sa dai hartiile pe fata si sa ii spui de ce a vrut sa te foloseasca. Astfel de baietii intalnesti la fiecare pas pe care il faci in viata. Am citit statusuri despre relatii si am constatat ca baietii au doua inimi si nu una... Sper sa ii gasesti un baiat care sa te aprecieze si sa te placa mult asa cum esti cu defecte sau fara defecte.