| anonim_4396 a întrebat:

Hey! happy Vreau sa va dati cu parerea : a venit acum 2 ani la noi in clasa un baiat, care in primul an toti il ignorau. Intre timp m.am imprietenit cu el. am devenit aproape frati : imparteam totul, ne spuneam secretele, cand cineva se lua de mine mereu imi lua apararea. Si. cum se intampla de fiecare data : ne.am indragostit unul de altul straight face. Nu ne.am spus. eu am aflat de la prieteni ca el ma place. el la fel. Pana intr. o zi cand o prietena a intrat la mine pe cont [ si s. a dat drept mine [ si i. a zis ca eu il plac. Acesta s. a bucurat. deoarece nu avusese curajul sa imi zica. si apoi am intrat eu si i.am zis ca totul a fost o gluma. ca eu il consider prieten, nu altceva. Nu ne.am mai vorbit. dar ne.am impacat. el indragostindu.se de alta fata. cea mai buna prietena a mea. Acum sunt practic impreuna : isi fac cadouri scumpe. se tin de mana, dar niciodata nu s.au sarutat. Acum nu stiu : tuturor le spune ca eu sunt cea mai buna prietena a lui, iubitei lui ii spune ca o iubeste, se mai da` la o fata si ii spune ca o place. si tot asa ii spune si alteia. Nu stiu ce sa cred!? pe cine place acest baiat nehotarat? si la voi a fost la fel? sad Funda!

1 răspuns:
| deliaa_5419 a răspuns:

Trebuia sa fii sincera de la inceput.Cum a fost la mine el m-a intrebat dupa un timp daca il plac...si i-am zis ca da si l-am intrebat de ce? dupa care imi spune ca"am vrut sa vad daca e sentimentu` reciproc" si dupa asta a fost foarte frumosbig grin dar nu si azisad de placut probabil te place pe tine ca altfel zic ca s-ar saruta cu acea fata dar e suparat ca i-ai zis ca fost o gluma s-a simtit prost.:*