| croissant a întrebat:

Am inceput sa vorbesc cu cineva dar am un feeling ca nu este o persoana serioasa. Pe langa feelingul meu am observat ca in ultima perioada nu mai este asa de comunicativ cu mine... Voi va ascultati feelingul de fiecare data? Mie imi place baiatul dar nu vreau sa fiu jucaria lui. Si ma gandeam sa rup legatura cu el. Voi cum ma sfatuiti? P.S am observat ca mai da ador la pozele altor fete, nu ma deranjeaza chestia asta, ar trebui sa ma preocupe?

Răspuns Câştigător
| Robertandrei4858 a răspuns:

Daca tu simti ca nu este ok, cel mai bine e sa rupi legatura din timp. Jocurile lui prostesti te pot distruge psihic pe termen indelungat. Atata timp cat da ador si altor fete, prea posibil sa incerce sa le si abordeze.

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nu mai bine cauți unul care sa îți de-a feeling de siguranță și încredere?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu îl ascult de fiecare dată, dar constat că de câte ori nu îl ascult, greșesc.
2. Să îți asculți feelingul.
3. Nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca mai este implicat si in alte realtii, odata ce nu este prea activ, la comunicarea cu tine.
Da-i pace, cand vezi ca nu merge, nu te ruga de baiat, cauat-ti altul!