| winter a întrebat:

Salutare, de ceva dreme am observat ca am o stare tare ciudata, deci sa incepem: deseori cand sunt pe langa cineva, nu conteaza ca este ruda sau persoana necunoscuta ma pierd, pur si simplu ma pierd cand trebuie sa fac ceva sau sa vorbesc despre alt subiect. Chestia e ca cand sunt singur ceea ce am de facut duc pana la capat ba chiar am un sentiment ca mi-a iesit asa cum am vrut eu. Eu in general vorbesc cu cei din jur doar ca am momente(destul de dese in ultima perioada) in care ma pierd si nu stiu ce sa mai spun. urasc starea asta

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Posibil sa ai anxietate socială, foarte mulți oameni au. Din ce povestești tu, asta reiese.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Esti tu mai timid incearca sa gasesti un subiect de discutie fara sa te mai pierzi, fi hotarat pe ceea ce vrei sa faci.