| croissant a întrebat:

Am inceput sa vorbesc cu un baiat de 2-3 saptamani aproximativ, mentionez ca nu ne-am vazut face to face.
I-am zis ca o sa ies m-a intrebat cu cine si i-am zis cu prietenii si in gluma i-am zis,, doar nu esti gelos" si cand am ajuns acasa nu am stat pe Facebook sa vad din ce moment ce eu am iesit si acum vad ca m-a blocat. I-am dat un mesaj pe wapp si pe telefon si m-a blocat si acolo. Cu toate ca nu ne-am vazut am prins drag de el insa nu inteleg de.ce a procedat asa, iubit nu imi este...

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aoleu... dar ce copil :/
Pai daca din atata lucru face asa... si nici macar nu era intr-o relatie cu tine.

Asta este, nu mai baga in seama aceste lucruri. La faza cu "esti gelos" putea sa reactioneze mai frumos si in gluma. Dar asta este situatia, el poate a luat-o prea personal. Tu continua sa iti vezi de treaba.

Si inca ceva, din cate ai vazut... este greu sa cunosti o persoana, chiar si dupa ani buni, unele persoane tot nu pot ajunge sa fie cunoscute la perfectiune. Deci ai grija cu cine vorbesti si ai grija ce faci. Lumea este plina de personalitati si mentalitati care mai de care mai diferite. Ai grija sa dai de cele potrivite pentru tine.

Numai bine! ^^

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Lasă-l în pace. dacă din atâta lucru îți dă block e clar că are probleme grave și cine știe ce faze îți face mai târziu

| Celcestietot a răspuns:

Trebuie sa stii si cu cine sa faci glumele, sunt multi care nu le inteleg sau care nu le accepta. In cazul tau nu a prins gluma. Conform intamplari prezentate si neavand ceva personal cu tine, tipul acela probabil ca te-a vazut ca o ciudata si nu a vrut sa te aiba pe cap sau sa se incurce cu tine, de aceea a procedat si asa.

| Andreeush a răspuns:

Dacă a procedat așa atunci e clar că ți-ai pierdut timpul cu el.

| Quassaar a răspuns:

Probabil nefericitul s-a îndrăgostit de tine și nu vrea să sufere. Este mai simplu să-ți calci pe inima și să dispari.

| Saitamalel a răspuns:

Mă dezguști.