| Animalul2013 a întrebat:

Am intalnit o fata la o terasa ea curata mesele pe acolo si mi-a placut tare mult de ea dar nu stiu cum sa ma bag in seama daca mai merg pe acolo o data. Ati putea sa ma ajutati cu o modalitate care sa nu o foloseasca chiar toti care trec pe acolo si se baga in seama?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Frate esti animal nu? treci la treaba, invit-o la un suc fara tupeu esti un ratat in viata apropo sigur te potrivesti cu ea? adica tu urat ea frumoasa ca nu-i frumos, poate e doar o placere, hormonii explodeaza la varsta ta, poate are iubit, nu fi disperat si vb cu ea

| pufulescu a răspuns:

Pentru deschidere lasa-i un ciubuc gras, sigur te va tine minte atunci cand vii a doua zi. Apoi baga-te in seama si scoate-o la o plimbare, de baruri cred ca e satula avand in vedere locul de munca.

| ionelutza95 a răspuns:

Daca e ospatarita ai putea sa o prinzi de mana cand iti aduce comanda sau cand iti da resul