| Sarpedan a întrebat:

Am intanlit o tipa care mi-a dat de inteles ca vrea sex de la prima intalnire, eu nu am inteles, apoi nu a mai vrut sa se intanleasca cu mine. vreau un raspuns de la voi, care sunteti femei.

Răspuns Câştigător
| 80Cris a răspuns:

Aaaa, m-am prins ...meriti un sut mare de tot in fund. Tu esti ''patronul'', nu?

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cauta altahee hee

pa, pa.

| Азбука a răspuns:

Daca tu ai procesat greu, fata si-a gasit alt partener.

| claudiea79 a răspuns:

Intilneste o alta fata daca asta te-a parasit. depinde de la caz la caz unele fete vor sex la prima intilnire altele intii in cunosc pe barbat se indragostesc si fac dragoste

| Sarpedan explică:

Ai dreptate frate, astazi fetele au procesorul rapid.

| LoooVe <3 a răspuns:

Sau baietii au procesorul prea lent laughing laughing

| crisa_1520 a răspuns:

Pai ce rasp mai vrei,? aoloo alta. pai scuza-ma genul asta de femei ne fac de ras...pleah urat.

| umbra_7884 a răspuns:

Mda... cred ca a cautat un tip cu un procesor mai bun laughing