| Dek a întrebat:

Am intrebato daca ma place si a spus ca ma place in proportie de 40% ce se intelege prin asta?

Răspuns Câştigător
| b00m a răspuns:

Din cate inteleg din eu din username-ul tau, ai 12 ani.Asa ca nu cred ca ar fi o problema uriasa daca a zis doar 40%. Nu e nimic rau in asta, poate ca inca, fiind mica, nu stie exact care-i sunt sentimentele. Poate ca pe viitor isi va da seama ca tu esti alesul, si totul va decurge bine. Poarta-te cat mai frumos cu ea, stai prin preajma ei si ajuta la nevoie. Ia-o intr-un loc unde sa ai putina intimitate si spune-i ce simti pentru ea.Nu e asa greu pe cum pare. Mult succes :*

2 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Ca este mai mt nu dct da:*

| Calinush a răspuns:

Adica da te place dar nu indeajuns incat sa fie cu tine laughing probabil ii place de altu sau poate nu te vrea ca iubit din alte cauze, sti cum is fetele nu au curaju sati spune in fata "da te plac vrei sa fii cu mine laughing?" cred ca vreo 2 fete am prins care mau intrebat ele dar erau mai mari ca mine laughing)