| morphineeboy a întrebat:

Of am o colega de clasa pe care o plac dar nu stiu daca si ea ma place...Am intrebato de nenumarate ori.si a spus ca nu dar in ore se uita insistent la mine se mai baga in vb cu mine si multe alte chestii...Credeti ca ma place sau nu?

4 răspunsuri:
| maryfanMJ97 a răspuns:

Eu cred ca te place dar nu vrea sa recunoasca

| fetizadiferita a răspuns:

Eu zic ca sigur te place 100%...dar ii e rusine sa recunoasca si de aceea neaga... daca intrebi vreo prietena de a iei sigur nu iti va zice pentru ca daca ii este o prietena adevarat ii v-a pastra secretul

| KuRupt a răspuns:

Sa iti spun direct ca te iubeste nu pot dar in gandul ei tu esti un lucru pe care ea il "adora" dar nu are curajul sa recunoasca findca nu vrea sa greseasca ceva si sa te piarda.Ar fi bine sa o iei tu incetul cu incetul si sa o ajuti sa se "dezvaluie"

| cristina_2505 a răspuns:

Asta ar trebui sa stii uh, nu noi.dar incearca sa discuti cu o prietena dea ei, sa afli ce crede acea fata despre tine. daca te place cu adevarat...prietena ei sigur va stiwinking