| flyproject a întrebat:

Am invitat-o in oras si mi-a zis ca nu are timp da o sa imi spuna ia cand, eu i-am zis ca as vrea sa se cunoastem mai bine si na i-am zis frumos ce credeti vrea sa ma cunasca mai bine sau nu vrea? Funda

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa insisti putin de tot.incat sa ii deschizi ochii ca o placi cu adevarat, fiindca de obicei fetele spun ca iti bati joc de ele asa.ar trebui sa nu insisti prea mult sa pari sufocant,fiindca apoi ii va fi teama sa intre cu tine in relatie pentru ca va sti ce se va intampla(o vei stresa mereu in timpul relatiei si dupa, chiar de nu este asa, dar asta ii dai de inteles). O sa ii faci foarte putine complimente si sa fii putin mai indiferent la ce se intampla in jurul tau.Las-o sa te descopere treptat si ma refer aici la fiecare latura a ta: romantism, pasiuni etc. pentru a da nastere la un interes fata de tine, la ceva care ar dori sa descopere.
funda?