| flyproject a întrebat:

Am invitat-o in oras si mi-a zis sa nu poate ca nu are timp si ca imi spune ia cand, ce credeti ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| fgch a răspuns:

Pai poate fata are treaba, si chiar acum nu poate.Iti sugerez sa astepti, si in 2-3 zile daca tot nu poate inseamna ca te-a cam tepuit(desi nu e obligatoriu, poate fata chiar are treaba).Sau fata nu vrea sa iese cu tine, si iti ofera scuze dupa scuze.Acum nu stiu exact, pentru ca nu stiu ce si cat ati vorbit pana la momentul invitatieiwinking. Oricum, ai rabdare.Si daca tipa nu se baga in seama inseamna ca nu vrea sa iesititongue.Asta nu e motiv sa te lasihee hee. Bafta

4 răspunsuri:
| Maria123 a răspuns:

Pai ce poti sa faci? Asteapta cateva zile poate te suna ea, daca nu atunci mai incearca alta data dar sa nu pari insistent.

| Tom a răspuns:

Eventual sa mai insisti.Iti garanez eu ca eu nu o sa-ti zica nici o data vezi ca pot iesi in oras ca am timp sau hai sa iesim in oras ca am timp.Mai insisti si in alte zile si poate o sa aiba odata timp.Iar daca insisti de mai multe ori si tot gaseste pretexte de astea nu are rost sa mai insisti e clar ca nu vrea sa iasa.Bafta si nu uita sa nu fi prea stresant sa o intrebi toata ziua daca vine sa iesiti in oras ca nu o sa-i placa. Orienteazate si u sa o intrebi mai in weekenduri sau cand crezi ca ar fi mai liberahappy

| Ilinca a răspuns:

Sincer? S-ar putea sa doara, dar cred ca fata te cam evita...

| relaxx a răspuns:

Sa asteptihee hee.nu prea ai ce s faci altcevatongue.nu fi prea insistent.bafta