| flyproject a întrebat:

Am invitat-o in oras si mi-a zis ca nu are timp da o sa imi spuna ia cand, eu i-am zis ca as vrea sa se cunoastem mai bine si na i-am zis frumos ce credeti vrea sa ma cunasca mai bine sau nu vrea? Fundatongue

Răspuns Câştigător
| totEU_9066 a răspuns:

Hmmmm Sincer e un DA si un NU
DA pentru ca probabil avea treaba sau de invatat daca e la scoala
si nu a avut timp pentru o intalnire sau o iesire la un suc
IAR NU -pentru ca 1 la mana ce fata refuza un baiat care o invita frumos la un suc si sa se cunoasca ma bine :O este evident ca esti interesat si trebuie sa fii proasta lulea sa refuzi tongue oricata treaba ai avea sau orice ai face tot iti faci timp pentru o intalnire cu un baiat care iti place parerea mea
Dar daca te-a zis ''O sa-ti spun eu cand'' Asteapta mult si bine worried
Acum sincer iti spun si te sfauiesc cautati alta ca daca te-a refuzat o data o va face si a doua oara sad
Sper ca te-am ajutat
funda big grin

1 răspuns:
| DouaPuncteIcsDe a răspuns:

Eu iti zic s-o lasi balta! e destul de proasta incat sa refuze din moment ce ai invitat-o frumos! Dar daca nu vrea ia sa va cunoasteti mai bine uite ca vreau eu. big grinhappywinkinglaughinglove struck