| Mariusica14 a întrebat:

Salut tuturor!

Ma invitat o fata pe mess si sigur ca nu am refuzato

Si cand am sa merg cu ea in oras nu stiu ce sa ii spun

Ne cunoastem de mult timp pe langa asta eu o si plac
Stie ca o plac ca i-am spus.

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca a ajuns ea sa te invite,stai linistit,fata te place!
Si,imi place ca e si curajoasa,daca a vazut ca tu intarzii sa o inviti undeva,a facut-o ea!
Acum,ca sa mearga totul bine,va trebui sa intelegi ca si ea e tot o fiinta umana,ca prietenul tau bun,ca si colegii de clasa,ca vecinii pe care te bucuri sa-i vezi,ca orice alta persoana pe care o simpatizezi.
Asa ca,te vei purta si vei vorbi exact asa cum o faci cu cineva pe care-l vezi cu simpatie,saluti bucuros,zambesti,ai cateva glumite in maneca sa o faci sa rada,o complimentezi legat de felul in care e imbracata si,in general,ii spui cam ce iti vine in minte,nu-ti pregati texte ca le uiti sau vor suna fals si nepotrivit. Orice subiect e binevenit,incepand de la frigul de afara,terminand cu ciocolata calda pe care o beti.
Cum e frig e foarte bine,poti sa o iei de umeri ca s-o incalzesti,poti sa-i cuprinzi mainile in palmele tale din acelasi motiv, o sa va apropiati mai mult si mai repede cu gesturile astea mici.
Fii sigur pe tine, zambitor si deschis si totul va fi perfect!
Bafta!

| Komododragosh a răspuns:

Atuncea mergi mai departe cu ea. Cand o sa iesiti in oras incearca s-i iei de mana si sa vorbiti despre voi doi. Sa vedem ucm va decurge, daca totul va fi bine si ea va fi afectuoasa fata de tine, atuncea este ca si a ta, mult succes!

| Elena1234456 a răspuns:

Eu cred ca te place.Incearca sa te calmezi, sunt sigura ca totul va fi bine!