| Баби a întrebat:

Am labile putin mai mari decit trebuie, ar trebui sa imi fac griji pentru asta? ce sa fac? mii rusine sa fac dragoste cu cinevasad

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU există nicăieri un "standard" care să "impună" nişte măsuri "acceptabile" ( sau maxime ) pentru labiile unei femei - aşa că DOAR ţie ţi se PAR mari!

Nu ai de ce să-ţi fie ruşine să faci dragoste : cine te PLACE, te place aşa cum eşti ( cum te-a lăsat Dumnezeu ); cine nu, îşi caută pe alta...

Fi liniştită că şi tu îţi vei găsi partenerul potrivit, sau te va găsi el pe tine!

Apoi, aşa cum spunea şi Azµre, e foarte POSIBIL ca să "întâlneşti" un băiat la care o să-i placă mai mult aşa - sunt MULŢI băieţi/bărbaţi care le PREFERĂ mai mari!

Deci, NU ai de ce să te îngrijorezi!

11 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

E ceva normal. nu e nimic de ingrijorat.
nu cred ca te referi ca sunt mai umflate? si un pic mai tari decat trebuie. daca nu nu e nici o problema. si in legatura cu sexul...cum spune Azmre. din contra ca esti mai sexy sa spun mai asa.

| nighter a răspuns:

Daca te simti bine cu partenerul tau, chiar nu conteaza. Just feel free happy

| Hpzox a răspuns:

Si eu am ceva mai lunghee hee stii la ce ma refer cred. Dar nu este nici o problema si nici n-ar trebui sa iti faci griji...cine te place te place asa cum esti si cum te-a lasat Domnu.

| Purec a răspuns:

Mai taie din ele laughing Poti sa iti faci griji pentru asta doar daca cucersti baietii direct cu... laughing In rest cred ca pana ajungi sa faci dragoste, acel baiat te va iubii, iar daca te iubeste, te iubeste indiferent de cum arata labile. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns:

Nu, crede-mă sunt mișto mai mari happy sunt sigur că orice băiat care le-ar vedea i-ar veni să ți le mănânce. Nu îți mai face probleme de genul acesta happy stai liniștită.

| Cosmotel a răspuns:

Sunt sigur ca atunci cand vei ajunge intr-un anumit stadiul cu prietenul tau, el te va refuza pentru ca le ai putin mai mari. laughing
Stai linistita ca nu asta conteaza. tongue

| thefighter1 a răspuns:

Mai taie din ele laughing

| Strunfi a răspuns:

Stai sa mai imbatrinesti, o sa te impiedici in ele sau le folosesti in loc de covor

| raduuc a răspuns:

Lasa'le sa creasca si fa'te deltaplan.

| Geo_George_1959 a răspuns:

Fi mandra. La cei mai multi le plac mari!