| incze a întrebat:

Am luat doua pastilute de anticonceptionale intr-o zi si problema e ca ma dor foarte rau sani, de atunci am o durere pe care n-am mai avut-o. Ce imi recomadati sa fac?

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Asteapta sa iei prima folie. Dupa, du-te la doctor sa ti le schimbe.

Desigur, poti merge si maine la ginecolog daca nu te simti deloc bine.

| ColaCola a răspuns:

Pai de ce nu te duci la medicul care ti le-a recomandat.Sa iti faca niste analize mai amanuntite si sa iti de-a altele.

| bambolina07 a răspuns:

Pai de ce ai luat 2 intr-o zi? daca persista problema du-te la medicul care ti lea recomandat... urgent!

| oanarodica a răspuns:

Mergi la medic