| Mada4ghn a întrebat:

sunt virgina, iar eu cu prietenul meu am incercat sa facem sex, doar ca n-am fost pregatita. Fara sa fie in erectie, si-a introdus capul penisului de cateva ori (eu luam anticonceptionale deoarece in ziua aia trebuia sa imi vina menstruatia iar la doua zile dupa mi-a venit). nu se pune problema de ejaculare, iar dupa 3 saptamani am facut un test de sarcina si mi-a iesit negativ, cu toate ca eram cu o saptamana inainte de a trebui sa-mi vina din nou. problema este ca mi s-au intarit de vreo 2 saptamani sfarcurile foarte tare, fara durere de sani. exista vreo sansa sa fiu gravida?

4 răspunsuri:
| Mada4ghn explică:

Am uitat sa precizez ca ejaculase cu cateva ore inainte

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care iti administrezi anticonceptionale indiferent de perioada si daca a ejaculat sau nu posibilitatea instalarii unei sarcini este 0 (ZERO). Fapt confirmat si de pornirea menstruatiei la cateva zile dupa tentativa voastra de sex esuata.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-am raspuns detaliat la intrebarea ta postata in urma cu 3 saptamani, care se referea de fapt la aceeasi tentativa esuata de sex.Ti-am raspuns si atunci ca si acum, nu se putea sa ramai gravida.

| mihai69 a răspuns:

Vestea bună este că nu mai ești virgină; vestea proastă este că nici gravidă nu ești.