| Kzwxych a întrebat:

Am luat pastila de a doua zi acum aproximativ doua saptamani. Efecte secundare nu am avut inafara de sangerari dupa cateva zile de la administrare. In ultimele doua nopti am avut o usoara stare de greata. Ar trebui sa imi fac griji sau poate fi din cauza alimentatiei/oboselii?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt stari absolut normale cele descrise in intrebarea ta. Nu ai nimic altceva de facut decat sa astepti in liniste inceperea menstruatiei. Sanatate!