| Barac61573 a întrebat:

Am.mai facut o. postare in care am zis ca am.fost la masaj erotic si nu am ejaculat. Fata mi-a spus sa nu o freaca pentru ca ar costa 300 de lei nu 200 cat am dat eu. Problema e ca acum.ma.doare foarte tare si nu am mai mâncat deloc. Nu mai am nici somn? Credeti ca am pățit ceva? Ce Ma sfătuiți să fac? Nu mai am nici bani ca i am.cheltuit pe toti de alocație.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te doare ca nu a frecato. trece cand vine vara

| darrio2007 a răspuns:

Daca ti-o faceai singur nu te costa nimic.
Dar asa e cand vezi niste bani in buzunar si vrei sa pari bombardier.

| RAY a răspuns:

Mai bine mergeai la fata acasă și îți făcea un oral sau normal, ce masaje tu trebuie sa o bagi în pasarica

| Violleta2022 a răspuns:

Daca viitoare strangi bani si mergi la prosituate, ca la masaj erotic, se face numai masaj, conform cu serviciile afisate pentru clientela.

In orice caz, nu a meritat sa mergi pentru 5 min si sa dai 200 lei, mai bine stateai acasa si mana dreapta iti facea treaba pe gratis happy

| Barac61573 explică (pentru Violleta2022):

Păi au mai fost prieteni de ai mei si a zis ca le-a facut si cu mana. Si nu am stat 5 minute ci 30. Problema e ca m-a excitat si acum ma.doare rau

| Violleta2022 a răspuns (pentru Barac61573):

Foloseste-ti mana si auto-satisface-te, ca pentru atata lucru nu trebuie sa platesti pe nimeni!

| Violleta2022 a răspuns:

Eu cred ca prietenii tai au ras de tine.
Or fii furat-o si ei si de ciuda, te-au trimis si pe tine, dar te-au mintit ca femeia aia le-a facut si laba.

| mihai69 a răspuns:

Da' tu n-ai mână, sau ți-e prea lene de vrei să ți-o frece alta/~u'?!?

| ywar a răspuns:

Ce-ai cautat omule la masaj erotic? O laba sanatoasa la vremea ei era gratis?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O văzut ca ești prost,și si-o bătut joc de tine,dacă te vei duce la prostituate si alea o sa facă la fel cu tine dacă te vede fraier. Ti-am mai zis,astea sunt foarte versate,te simt imediat când ești pampalau,te pot și jefui dacă te duci cu bani mulți, o fac când te dezbraci și te trimite sa faci dus, sunt foarte multe rrome care fac asa ceva, astea te simt încă de când ii calci pragul locației. Trebuie sa fi foarte atent la ce perle scoți pe gura, in funcție de asta vei fi tratat pe măsură, poate ai noroc sa dai peste uns care nu își va bătea joc de tine dar mi cam greu sa cred acest fapt. Poți rămâne cu traume din cauza asta ai mare grija, daca se întâmplă de prea multe ori o sa ramai ramai cu traume psihologice, foarte greu o sa scapi de asa ceva, îți vei pierde toată încrederea în tine, va avea un impact major asupra psihicului tău dacă tot dai de astea care își bat joc de tine și nu te respecta. Eu ti-am dat un sfat, tu fa ce vrei.

| Daz01 a răspuns:

Nu poți decât să te rezolvi singur ca să-ți treacă durerea.

| EzSimple a răspuns:

Ai schizofrenie. Consultate cu un doctor