| kyiakl a întrebat:

Am mancat Pedigree la conserva pentru caini, o sa patesc ceva?! worried

32 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Mancarea este exceptionala! Cel mult vei latra!

| Азбука a răspuns:

Nu. Doar vei latra.

| User a răspuns:

Da. o sa te reincarnezi intr-un husky.

| pwp a răspuns:

Esi a fost bun?love struck
scz.nu patesti nimic, nu iti face griji.eu am inghitit pamant de flori!

| StefanStyle94 a răspuns:

O sa-ti creasca blana, din fund o sa-ti iasa o coada de toata frumusetea si o sa faci ham hamhappy...glumesc,nu o sa patesti nimic, probabil o indigestie daca ai mancat multbig grin

| AshuraElric a răspuns:

Uitati-va si voi cum fac oamenii economii pe timp de crizalaughingbravo tielaughingpe langa faptul ca de maine vei incepe sa latri cred ca vei roade si toata incaltamintearolling on the floorce-ti veni sa dai pe gat o conserva cu mancare pentru caini...batea vantul in frigider?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| Marcelino a răspuns:

Ce taree.laughing Nu cred ca patesti nimic... Cum e?big grin

| Ionutzz97 a răspuns:

Nu se intampla nimic stai linistita. Dar dc ai mancat?laughing

| Tom a răspuns:

I grav creca o sa incepi sa latrilaughing)))
Si acum serios nare nimic poti sa continui si cu mancare de pisici si daca nu-ti place vezi ceva de papagali am auzit ca is mai bune ca semintelelaughing)

| zarkon a răspuns:

O să devi câine roşu, adică dinamovist, sau cred că deja esti, altfel nu mâncai...

| Maiia69 a răspuns:

Nu patesti niiimiiik oh go on

stai fara stres? app e buna?batting eyelashes nu d alta da as incerca si eu laughing

| AdamBlack a răspuns:

NU o sa patesti nimic,. doar o sa latri si o sa te transformi in caine rolling on the floor laughing

| Jadis a răspuns:

Doamne esti cel mai tare laughinglaughinglaughing Si eu am vrut sa incerc da n-am cainelaughing. Ce sa patesti? E doar carne ce o mananca si omul nu e nimic tongue O fost buna, ma?tongue Sa-mi zici daca ti-a facut parul mai lucios si ai multa enrgielaughing

| Sconcsiş a răspuns:

Pofta buna!

| JustMeAndThisFuckingWorld a răspuns:

Nu ma ros curiozitatea niciodata atat de mult incat sa pap pedigree.hmmm...poate ar trebui sa incerc avand in vedere faptul ca luli(cutzu meu) adora mancarea asta. zi-mi si mie de curiozitate ce gust are?

| CHILIPIR a răspuns:

O sa latri si o sa-ti creasca coada.

| Angel_4471 a răspuns:

Stai linistita, nu vei patii nimiclaughing

| Frrramboise a răspuns:

Nu, doar o sa iti straluceasca blana happy in caz ca te transformi in caine, te adopt eu!

| MrSpooky a răspuns:

Da de ce ai mancat ma? Nu cred ca patesti nimica... Ce gust are?laughing

| brio6267 a răspuns:

Am crezut ca o sa treaca aceasta criza dar sa maninci ce maninca si cainii inseamna ca e grav chiar si din curiozitate dar ce sa zic poate faci antrenament pentru tehnici de supravietuire nu se stie niciodata insa de patit nu patesti nimic chiar vrei sa stii din ce este produsa acea mincare? oase de pui si tot ce tine de oase batute bine la o masina speciale conservate si ceva miroase cam atit in rest nu e mare lucru asa ca nu mori

| Bianka a răspuns:

Nu.nu patesti nimic(nu cred ca te-ai pus sa mananci toata conserva)
laughing)
E ciudat ca ai mancat, e ciudatlaughing Poate ai fost curioasalaughing
Important e ca nu patesti nimicbig grin
Sper sa nu te tenteze si mancarea pisiciilaughing

| Lαααα a răspuns:

O sa-ti creasca urechiiii! Si mustatii.si coadaaa!cryingI don't want to see

| Nuski a răspuns:

S-ar putea sa te doara burta...sau sa te transformi in caine O_O laughing

| GrEen_2189 a răspuns:

Si sora mea a mancat laughing laughing laughing laughing si nu a patit nimic. Vezi poate ti se face parul mai matasos laughing.

| SoniaRacz a răspuns:

Si cum e?happy

| SoniaRacz a răspuns:

Bai copile mai ziceai d e mine da uh de ce scrii la dragoste & sexwinking nu e categoriahappy lol ce tare sa mananci mancare de cainilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o sa incepi sa latri dupa care sa musti toata lumea din jurul tau. laughing)) NU nu o sa patesti nimic nu esti nici singuru nici ultimul care va face asta

| MirelaC a răspuns:

laughing
nuoh go on
si eu am mancat mai demuuuult whiskaslaughing
as mai manca...mai ales ca imi place cum miroase mancarea pentru caini si pisicidroolingdrooling

| LarisaAndreea a răspuns:

Intrebarea este: Dc ai mancat? laughing

Oricum, nu vei patii nimic, poate doar sa o ia organisumul tau putin razna, asta in cazul in acre ai mancat mult, dar daca ai mancat putin nu se va intampla nimic.
Dar, sa stii ca acea conserva este facuta din carne, nu prea ai ce patiilaughing

Stai linistit/awinking