| ramona_5587 a întrebat:

Am primit de la prietenul meu o catea Spitz Japonez, este o catelusa foarte jucausa, dar singura problema pe care o am este ca nu mananca. I-am cumparat pedigree si nu suporta nici mirosul, apoi i.am cumparat carne pentru caini la conserva si a mancat extrem de putin( stiu ca rasa asta nu e prea mancacioasa dar ea nu mananca aproape deloc)... are cineva si stie ce sa. i dau de mancare? ma cam ingrijorez.

2 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Pai dai mancare gatita de mama ta sau ceva gatit ce mananci si tu
nu trebuie neaparat ceva de la vetelinar
sau poate e bolnavathinking
Mult Noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e bolnava...Ai observat ceva ciudat la ea?