| tazzmania a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! Am facut sex cu prietena mea acum doua saptamani. Am facut sex protejat, am ejaculat in prezervativ apoi mi-a venit pofta de inca o partida de sex. Am schimbat prezervativul, iar cand l-am rulat pe al doilea cred ca aveam sperma pe mana de la primul pe care l-am scos. Am sters totus prezervativul actual insa nu stiu cat de bine. Prietenei mele i-a venit ciclu acum 4 zile dar cu intarziere de doua zile timp in care i-a mai fost si greata. Este vreo problema? Va rog sa ma ajutati, dar am nevoie de raspunsuri serioase. Multumesc mult!

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu are ciclul regulat. Daca i-a venit nu aveti de ce sa va faceti griji.Si chestia cu greturile, este provocata de autosugestie pentru ca probabil s-a gandit foarte mult la asta.

| thereforyou a răspuns:

Nu este nici o problema, stai linistit. Sunt sigur ca vor urma raspunsuri care mai de care mai tampite cum ca sunt sanse sa fie insarcinata s-asa mai departe, dar nu le asculta. Nu este nici un risc.

| Bibutzu a răspuns:

Ciclu i-a venit cu intarziere. se intampla. nu a avut nikio legatura cu contactul sexsoal! nu ramane insarcinata doar prin infiltrtare unei pigaturi de sperma in vagin. stai linistit. nu s-a intamplat nimic! fundoi? fundoi?

| JustMeBăi a răspuns:

Nu este nici un risc, nu are menstruatia reglata, atata tot.

Bafta!happy

P. S.: Daca vezi vreo 30 de raspunsuri anonime cu "Da, e gravida", nu le baga in seama.happy

| ElectricChapel a răspuns:

Daca i-a vinit ciclul este bine. Inseamna ca nu este insarcinata. Asta rezulta ca nu are ciclul regulat. thereforyou are dreptate vor veni raspunsuri stupide. Dar Nu te speria. Iubita ta nu este insarcinata, iar faza cu greata, probabil ca a mancat ceva ce nu i-a placut, sau poate ca s-a gandit prea mult la lucrul asta, iar inconstientul ei i-a produs aceasta greata. Deci, stati linistiti!

| tazzmania explică:

Va multumesc la toti:*

| bebytssa_4144 a răspuns:

Daca i`a venit stai lin ca nu are nimic:p