| Vlad22811 a întrebat:

Bună, am făcut sex cu prietena mea, totul a fost protejat, am ejaculat in vagin cu prezervativul pus dupa care l am scos si am aruncat prezervativul si undeva peste 30-40 min incă o partida la fel protejata si tot cu ejaculare inauntru, dar dupa prima partida nu m-am urinat si am imbracat asa prezervativul, si peste 2 zile prietenei i se face rau si vomita toata noaptea, de la ce poate sa fie

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar de la o indigestie poate sa i se faca rau si sa vomite, ca simptome de sarcina nu pot apare mai devreme de 3 saptamani, de la fecundare.

| dullcat a răspuns:

Buna.Prezervativul folosit corect are un procent de eficienta de 98% impotriva unei sarcini. Daca nu este folosit cum trebuie atunci procentul scade la 80 si ceva.

| Miruna333 a răspuns:

Asta stie doar ea, in niciun caz de la sex. Depinde ce a mancat

| Vlad22811 explică (pentru Miruna333):

Care e sansa s-a prins sarcina?

| Miruna333 a răspuns (pentru Vlad22811):

Inainte sa faceti sex, cititi si cum se produce conceptia? Nu faci azi sex, si ramai peste 2 zile. cu simptome