| AntidotDeViseInterzise a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor cine vrea sa imi lase id-ul?

6 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Ti-as lasa cu mare placere daca as stii pentru ce iti trebuielaughing

| AntidotDeViseInterzise explică (pentru pisicutzamik):

Daca e la aceasta categorie inseamna ca e din dragoste problema mari damil te rog

| pisicutzamik a răspuns (pentru AntidotDeViseInterzise):

Ingeras.dulshe94

Răspuns utilizator avertizat
| BeibiiC a răspuns:

1 La mana, pentru ceea ce ai scris mi se pare absurda categoria unde l-ai pus
2 La mana, pentru ajutor, trebuie sa spui prima data ce ai patit.
3 La mana, daca nu dai informatii, nimeni nu iti va lasa id lui laughing
Asa ca, data viitoare fi si tu mai explicit laughing). Bafta!

| Daniel_Coroi_1997 a răspuns:

Id-ul meu dani_messi_05 te vom infiltra